Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Başkalarıyla iletişim kanallarının açıldığı ilginç bir Pazar ama aynı zamanda muhtemelen hesabınız hakkında Jüpiter’in tabelanız tarafından geriye dönük geçişinin bir sonucu olarak daha fazla konuşma eğilimindesiniz.

Ayıptan saygısızlıktan kaçınmak için dilinizi izleyin! Yaşamınızda hem iş hem de ekonomik açıdan sunulacak olan fırsattan yararlanmak için zamanı geldi. Perspektiflerde bir yolculuk var.terazi burcu günlük burç yorumu 18 şubat 2018

Birisi bir sözü kırabilir, bir randevuyu ya da sözcüğünü özleyebilir. Bu gerçekleşmesi gereken bir şeydir ve bunu kabul ederseniz, çok iyi çözülecektir. Bırakın, en iyi seçenek bu.

Aşk
Eşinizden memnun kalmazsanız ve bir delilik kararsanız, şu andaki gerçekliğinizden kurtulmak isteyebilirsiniz, ancak hoş bir ilişkiniz varsa sorun yoktur. Bu günün gezegen tonu geçmişi hatıralar ve nostaljidir.

Sağlık
Hastaneye yatırılan ve belirtileri sizinle aynı olan bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz.

Kendinize işkence yapmayın, ancak ziyaret ettikten sonra doktorunuza gidin ve ilgili klinik değerlendirmeleri yapın. Akılcı olabilirsiniz ve bu nedenle şüphelerinizi bırakın.

İş
Bu haftasonu, diğer meslektaşlarınızın ve denetçilerin, şirketinizde genel bir çalışma koşullarını ve tabii ki kendiniz geliştirecek bir plan hazırlamanız için işbirliğini sağlamanıza yardımcı olacak ilham kaynakları bulacaksınız.

Şans ve Para
İletişim düzeyiniz çok iyi yönlendirilmiş ve sözünüz ile birlikte, ekonomik sıkıntıdan kurtulmak ve borçlarınızı çözmek için bir insanı yardımınıza gelmesi için ikna etmeyi ve size gerekli kaynakları ödünç vermeyi başarıyorsunuz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.