Akrep Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Salı Yorumu 11 Haziran 2019

Olumsuz anlamda olmasa da sizi sevgiye iten patlayıcı bir kombinasyon yaratılıyor – ancak bu size bağlı olacaktır – ama cesaret dolu bir düzlemde, ne hissettiğinizi ve ilk adımı attığınızı açıkça ilan ediyorsunuz. Bununla birlikte, bazı akrepler kendilerini aşk hayatlarında sert kararlar almaya zorlayan duygusal bir ikilemin ortasında bulacaklardır.

Beklenmedik bir şekilde gerçekleşen bir şeyden vazgeçmeyin, çünkü şimdi ilişkinizin katılaşma döngüsünde olduğunuzdan daha önce bakış açıları eskisinden daha iyidir.akrep burcu günlük burç salı yorumu 11 haziran 2019

Aşk
Karakterin güçlendirildi ve her şey oldu. Hafta sonunun geri kalanını mutlu edecek çok güzel insanlarla toplantılar olacak. Beklenmeyen herhangi bir şey için endişelenmeyin, sizin için iyi olacak.

Sağlık
Hala kötü bir sağlık alışkanlığı olan ve sigara içmeye devam edenlerden ya da kendinize yeterince özen göstermeyenlerden misiniz? İstediğinizi bitirebilirsiniz çünkü şimdi çok olumlu bir biyolojik iyileşme tonundasınız ve iradeniz güçlendiriliyor.

İş
Çok uyanıksın ve zekanın keskin. Yeni bilgi ve teknolojileri özümseme yeteneğiniz inanılmaz. Bu salı gezegen trafiğinin güçlü etkisiyle, işinizde son derece yararlı olacak birçok yeni teknik öğreneceksiniz.

Para ve Şans
Ödenmemiş bir parayla ilgili bazı gecikmeler olabilir, ancak iyi haber şu ki, birkaç gün içinde sorun çözülecek ve mali yükümlülüklerinizi ve borçlarınızı karşılamanız için gerekli paraya sahip olacaksınız.

Bugün Akrep Günlük Burç Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bu salı Seviye enerji seviyesi: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: realitenizi olumlu ve taze bir bakış açısıyla görmenin yolu.
Akrep burcunda bugünün Salı gününün tehlikeli eğilimi: Sizi duygusal olarak manipüle etmeye çalışan çelişkili insanlardan etkilenmenize izin verin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Umursamayan birinin sizi dinlemesi konusunda ısrar ediyor.

Akrep Günlük Aşk Burç ve İkili Yaşam Tahminleri Bugün 11 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz sizin gibi bir su işaretindeyse, bu Salı günü çok iyi geçecek Akrep, ayrıca Boğa ve Başak ile birlikte iyi dalgalar var.
En gergin ilişki: bir Koç ya da Yay ile konuşurken dikkatli olun.
Şu andaki uyumluluğunuz: Balık ve Akrep gibi su işaretleriyle iyi bir ton, ayrıca Dünya’da ve özellikle Gemini ve Terazi gibi iki hava işaretiyle de çok iyisiniz.
Bekar veya bekarsanız: büyüleyici kişiliğiniz sizi tanıyan herkesi büyüleyecektir.