Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 03 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 03 Şubat 2018

Hayatınız boyunca susamışlığınızla kendinizi uzaklaştıracak, rahatlamaya ve pasiflikle karıştırılmasına, her zamankinden farklı bir iddia etmesine izin vermeye, 3 Şubat Cumartesi günü gereksiz engellerden kurtarmaya karşı dayanılmaz bir isteğiniz var.

Düşüncelerinize gelen mesleğinizin sorunu budur. Öğrenme susuzluğunuz olumlu yönde artmaktadır.akrep günlük burç 3 subat 2018

Aşk
Duyguların aklını alıyor. Radikal kararlar almadan önce zaman ayırın.

Para
Aşırı davranışlara maruz kalırsınız, kötümser insanlardan kesinlikle kaçınırsınız ve özellikle uykunuzu korumaktasınız.

İş
Yapıcı bir gün, sizin için önemli olan önemli projeler hakkında konuşma zamanı geldi.

Sabaha sarsacak bir ihtiyaç, çok işin var ve işi bitip bitmeyecek bilemezsin. Kusursuz bir organizasyon, aynı anda dağılmamanızı veya birçok şeyi içine almanızı engeller. Bunu düşün.

Sadık ve sadık, özel hayatınızı profesyonel yaşamınız gibi kullanıyorsunuz. Sen dürüstsin ve gizlenmekten nefret ediyorsun. Ay kelimelerini duyarlı kılar, bugün tüm sözlerinizi kontrol ederek duyarlılıkları boşuna harcarsın.

Talimatlarınızı nazikçe vererek, sempati çekeceksiniz. Bir takım liderlik ederseniz, doğru zamanda doğru kelimeleri bulacaksınız. Buharın biraz tükendiği bir “makine” yeniden başlatılacaktır. Sonuç olarak, yeni fırsatlar doğar.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.