Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Eşinizle veya bir arkadaşınızla zorluk yaşayacağınızı düşünerek duygusal olarak sizi zorlaştıran bir ikilemle karşı karşıya kalıyorsunuz. Kısmen Jüpiter’in Akrep burcundaki geriye dönük hareketi nedeniyle ortaya çıkmış olan durumdan çok iyi anlayacaksın. Geçtiğimiz günlerde biraz dağınık olmanız mümkündür, bu yüzden işleri yerine koymanın zamanı gelmiştir.

Dikkatinizi çekecek ve öz sevginizi etkileyebilecek bir şey fark edeceksiniz: Bir sevgili, veya aşık, belirsiz bir şey gösterir ve varlığınızdan uzak durur. Gelecekteki bir romantizme dönüşebilecek tutkulu bir macera yaşama olasılığınızı alıp götürmemek için sevgi dolu ve şefkatli bir şekilde ısrar etmelisiniz.akrep burcu günlük burç yorumu 1 haziran 2019

Aşk
Söyledikleriniz işe yarayacak, bu yüzden gurur veya gururun sizi net düşünmekten alıkoymasına izin vermeyin. Hepimiz hata yapıyoruz ve kabul edilemez olduğumuzu kabul ettiğimiz zaman, affetmeyi ve başkalarıyla yaşamayı öğreniyoruz. Akrep yoğunluğu sizi yeni aşk fetihlerine götürecek.

Sağlık
Bir tür kaza, yanma veya cildin zarar görmesi durumunda, dokuların yenilendiği bir döngü içindesiniz. İyileşme süreciniz devam ediyor. Ayrıca, sağlık durumunuz iyiyse, gereksiz yere kendinizi tehlikeye maruz bırakarak israf etmeyin.

İş
İş arkadaşlarınız ve üstleriniz, sizin veya kişisel bir isteğiniz için çok iyi cevap verecektir. Birkaç gün içinde şirketinizde daha iyi bir pozisyonda olacaksınız ve bir iş arıyorsanız, anlayacaksınız.

Para ve Şans
Özellikle bir rüyanın rehberliğinde olursanız ve bir önsezi izlerseniz hareket ederseniz, bu aşamada altıncı hissinizi çok aktif hale getirdiğiniz ve önsezileriniz ve sezgileriniz bu anlamda çok önemli bir rol oynayacağınız için şans olabilir.

Bugün 1 Haziran 2019 tarihli Akrep Burç Nedir?

Bu Cumartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: kişisel gelişim arzunuz ve onları kanalize etme şekliniz.

İşaretinizde bugünün tehlikeli trendi Akrep: Orantıdan çıkardığınız ve çevrenizde varolan durumları abarttığınız bir şey yüzünden bunalmışsınız.
Nelerden kaçınmalıyım?: Cehaletleri ile ilgili sorunlara neden olan bilgisiz kişilere dikkat edin.

Bugün 1 Haziran 2019 tarihli Akrep Burç Nedir?

Bugün en iyi ilişki: Bu Cumartesi günü yapılacak şeyler Yengeç veya Balık ile çok iyi geçecek. Boğa, Başak ve hatta İkizler ile iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: çok fazla gerginlik yok, ancak Yaycılar ile yüzleşmekten kaçının.

Şu andaki uyumluluğunuz: İyi bir uyumluluk dalgası var, ancak su ve yeryüzü işaretleri, özellikle de zıt işaretiniz olan Yengeç ve Boğa ile daha iyi.
Bekarsanız: yeni bir ayın eşiğinde kapalı olan kapılar sizin için açılır ve yeni bir arkadaşlık döngüsü başlar.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.