Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2018

Aşk
Evli hayatınızı başarılı bulmaya kararlı olacaksınız ve bunu göze alacaksınız. Eşinizle veya eşinizle iyi bir suç ortaklığı kurma çabalarınız başarılı olacaktır.

Tek, aşklarınıza biraz canlandırma yaşayacaksınız. Bu gün flört etmek elverişli olacak. Daha çekici ve kolayca büyülenen, değişimin gezegeni olan Uranüs’ün etkisi altında çok aşikar olma riski taşırsınız.akrep burcu günlük burç yorumu 11 şubat 2018

Para
Para sektörünüzde çok güçlü olan Pluto ile kolaylıkla geçmeniz gerekir. Mali operasyonlarınıza başarı sözü verildi. Bir kereliğine büyük düşünmekten ve risk almaktan çekinmeyin: bu ödeyecek.

İş
İş yerinde, en orijinal projelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Gerçekten, hem girişimci hem de çok ikna edici olacaksın. Direnişin üstesinden geleceksiniz ve etkili insanlardan destek alacaksınız.

Sağlık
Genel fiziksel durumunuz iyi olacak. Ancak buna rağmen aşırı sinirlilik nedeniyle oluşan küçük rahatsızlık hissedeceksiniz. Her gün biraz koşu için zaman kazanın; bu kötülükleri silmek için ideal bir yol olacaktır.

Aile
Güneş, ailenin alanını vurgulayacak. Aile hayatınız için tamamen yararlı bir role sahip olacak. Programda: aile hayatının sevinci ve bazıları için bebeğin doğumu mümkündür.

Sosyal hayat
Günün astral ikliminin neden olduğu şiddet uyarılarına dikkat edin. Kendinizi tamamen kontrol edemeyeceksiniz. Ayrıca agresifliğinizi tetikleyebilecek tüm maliyet durumlarından kaçının.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.