Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Eğer hüzünlü bir anı gözlerini bulanıklaştırırsa, onu yaşamaya çalışın, kabul edin ve geçmiş bir imaj olarak aklınıza koyun. Hayatta sahip olduğumuz tek gerçeklik şimdiki zaman ve bugün mutlu olmak, zevk almak ve sevginin tadını çıkarmak için gününüz. Olanlar, deneyimlerinizin bir parçasıdır ve eğer onu günümüze getirmeye devam ederseniz, hayattan zevk alamazsınız.

Bu yeniden doğuş döngüsün, hayal ettiğin her şeyin gerçek olabileceği an. Bununla birlikte, rahatsız edici bir haber sizi uyarabilir, fakat tüm dünyayı dramatize etmeden önce dünyanın sadece nereden geldiğini analiz ettiğini ve bunun Akrep abartması olduğunu göreceksiniz.akrep burcu günlük burç yorumu 12 haziran 2018

Aşk
Sırlarını arkadaşlarına emanet edeceksen çok dikkatli ol, çünkü bazıları çok muhabbet edicidir ve senden ilgilenmekle ilgilendiğin kişiyle ilişkiye girebilir. Şu anda kimseye özel bir şey söylemeyin.

Sağlık
Grip veya sözde “grip” veya grip ile ilişkili semptomlardan bazılarını görmeye başlarsanız ve bu virüs enfeksiyonu en kısa zamanda doktorunuza gider.

İş
Eğer şimdi yeni bir pozisyona sahipseniz veya farklı bir görevden sorumluysanız, hemen tüm bilgileri ustalaştırmaya çalışmayın. Her şeyi iyi niyetle ve azimle öğreneceksiniz.

Para ve Şanslar
Paranıza yatırım yapmak ve daha fazla tasarruf etmek için daha iyi yollar düşünmek için yeterli zamanınız olacak bir aşamadasınız. Acil durumlar için her zaman küçük bir aylık tutarı ayırabilirsiniz. Bunu hemen durdurma, Akrep.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.