Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Evli hayatın son zamanlarda olduğundan daha sakin görünüyor. Ve sen şikayet etmeyeceksin. Gerçekten de, rutinden nefret etseniz bile, daha fazla gerilimin değerini bilmezsiniz, ve çiftinizde hakim olan patlayıcı atmosferden rahatsız oldunuz. Artık eşiniz veya partnerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmeyi başaracaksınız. Eğer özgürsen, romantik bir dönemden geçmeye başlayacaksın. Ama önemli bir toplantı sadık olmak istemez.

Para ve Şanslar
Mali durumunuz kararlı ve tarihsiz olmalı. Ancak, bu alanda diğerlerinde olduğu gibi, şans hissedilecek ve bazı insanlar yaşam standartlarında bir iyileşme olacaktır. Aynı zamanda, finansal durumunuz net bir şekilde belirlenene kadar rezervasyon yaptırmanız ihtiyatlı olacaktır. Jüpiter koruyucu bir etkiye sahiptir, ancak aynı zamanda, çok büyük bir çaba harcamak gibi can sıkıcı bir alışkanlığa sahiptir. Bu nedenle bir ipucu: öldürmeden önce ayının derisini satmayın.akrep burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Astral iklimi, ortaya çıkacak olumlu koşullardan yararlanmanızı sağlayacak, işe yaramaz, ama kararlı ve kararlı bir hevesle göstermeniz için size ilham verecektir. Provokasyonları görmezden gelin ve kötü niyetli eleştirilere önem vermeyin.

Sağlık
Mevcut astral konfigürasyon ile iyi olmalısınız. Sinir direnci iyi olacak ve genel ton tatmin edici. Sürüş sırasında ve şiddetli spor olaylarından kaçınmak için ilk dekanın sadece birkaç yerlisi uyanık olmalıdır.

Aile
Bugün, ailenizden etkilenmenize izin vermeyin. Sevdiklerinizin tavsiyesi, sadece fikirleri açıklığa kavuşturmak yerine, fikirleri bulanıklaştırmayı başaracaktır. Sadece Mercury gezegeninin desteği sayesinde güvenilir olacak kendi kararınıza güvenin.

Sosyal Yaşam
Bu küresel çevre ile sevgi ve dostluk birleşme eğiliminde olacaktır. Dost canlısı veya profesyonel çevrenizdeki biri size farklı bakabilir ve size bildirebilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.