Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Mutluysanız gerçekçi bir tonunuz var. Bu, en iyi günlerinizden biri olabilir ve yalnızca sizi çok iyi hissettirmekle kalmayıp sizi farklı ekonomik çizgilerden fayda sağlayacak birçok önemli etkinlikle meşgul olursunuz.

Bir dizi imkân açılır ve kapattığınız herşeyi yapmak için yeşil ışık yakalarsınız. Bu, çok cesur fikirler uygulayacağınız haftasonunuz.akrep burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

Artık beklemeyin ve değiştirilmesi gereken şeyleri değiştirin böylece hayatta gerçekten istediğiniz şeyi elde edin. Kişiliğiniz çok cazip hale gelir ve eğer bekar veya bekarsanız bu çok anlamlı bir hafta sonu olacak.

Aşk
Bir sözü kırarsanız, daha çok sevineceğinizde üzülmeyin ya da üzülmeyin! Bu şekilde gerçekleşen şeyler neredeyse daima iyi bir sonuca sahiptir, çünkü size daha fazla ortak zaman tanıyarak o kişiyi daha iyi anlamanıza yardımcı olurlar.

Sağlık
Burcunuzdaki geçerli sesi sağlıklıdır. Bu çok iyi, çünkü size haksızlık etmediğiniz için, özellikle de alışılagelmiş yeni rahatsızlıklardan biraz endişe duyuyorsanız.

İş
Muhtemelen yarın Salı, patronlardan, amirlerden veya programlardan olsun işinizde değişiklikler bulacaksınız.

Şaşkına uğratmayın, herşeyi istihbaratınız ve çalışma beceriniz için bir meydan okuma olarak alırsınız, çünkü bu şekilde olumsuz durumu çok olumlu bir şeye dönüştürürsünüz.

Para ve Şans
Jüpiter’in retrograd hareketini etkisiz hale getiren Mars gezegeninin iyi etkisi, sizi endişelendiren bazı ekonomik konularda size yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, elinize geçen bu parayı işe koymanız ve dürtü satın almamanız gerekir. İyi bir şansın olacak, işten çıkarmayın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.