Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Çiftler içinde yaşıyorsanız, bu sefer sadakat ve zevk kafiyeli kolay değil! Ancak, Venüs ve Mars’ın desteği sayesinde çok başarılı olacaksınız. Eşinizin kalp atışını yapmanın binlerce yolunu bulacaksınız. Bekar, Ay’ın suç ortaklığı sayesinde, bir partnerinizle buluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Gözlerine toz atmak için çok uğraşarak onu kaçma. Frank, mütevazi ve neşeli davranışlar en etkili kancalar olacak.

Para ve Şanslar
Finans sektörünü etkilemek için hiçbir gezegen yok, ki bu tarihsizdir. Bununla birlikte, Jüpiter’in, sizi uçurması muhtemel olan, genellikle yeterince makul olan, gereksiz satın almak isteyebileceği belirsiz etkiden sakının.akrep burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Son zamanlardan çok daha iyi durumda olacaksın. Ama bu ipi çok fazla çekmek için bir sebep olmayacaktır. Sinirlilik, sindirim problemlerinin daima mümkün olduğunu unutmayın. Yaşam tarzınızı, diyetinizi ve uykunuzu yakından izleyin.

İş
Çalışmada, mutlak dürüstlük ve karşı konulamaz sadakat göster. Herhangi bir başarısızlık, güvenilirliğiniz üzerinde felaket yaratabilir. Aldatma risklerine dikkat edin.

Aile
Sessiz olmak imkansız! Yakın akrabalarınız, özel hayatınızda karışmayı bırakmayacak. Hayatınızı uygun gördüğünüz gibi yönetme hakkına sahip olduğunuzu anlamanızın bir yolu yok! Kızma, sabırlı ol.

Sosyal Yaşam
Bir süre önce ilişki sorunlarınızın şokunu alacaksınız. Eğer öyleyse, ateşte yağ yok. Sessiz ol ve fırtına çok fazla zarar vermeden geçecek.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.