Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Bugünün genel atmosferi sizin için çok yavaş görünebilir. Ayrıntılara karışmamaya çalışın ve çok fazla endişelenmeyin. Başkalarından beklediğiniz tepkiyi alamayabilirsiniz. Sadece rahatlamanız ve beklemeniz uygun olabilir; Bugün planlamak ve yeniden düzenlemek için iyi bir gün. Başarılarınızı tanıyın ve çaba gösterdiğiniz şeyi koruyun.

Aşk
Bugün cömert bir ruhla ve iyi kalpli olacaksın. Size teklif edecek çok fazla sevginiz var. Duygusal eşinizi şefkat dalgalarıyla dolduracaksınız. Birlikte özel bir akşam planlayacaksınız.akrep burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

Büyüleyici, övgü dolu iltifatlar ve baştan çıkarıcı kelimeler gibi davranacaksınız. Yoksa şefkatini başka bir şekilde göstereceksin. Çocuğunuzu kucaklamak ve onların çalışmalarında onları teşvik etmek için zaman harcayacaksınız.

İş
Son zamanlarda çok çalıştınız, daha fazla artış talep etmeyi düşündünüz mü? Bugün bunu yapmak için iyi bir gün olacak. Ekstra bir gelir kullanabilirsiniz.

İşinizden gelmeyecekse, neden ekstra para kazanmak için başka bir yol planlamıyorsunuz? Yatırımlarınızı önümüzdeki günlerde kontrol edin. Havada, finansla ilgili bir karışıklık var, bu yüzden uzun vadeli bir yatırım yapmayın.

Para ve Şans
Arkadaşlarınız veya akrabalarınızla yaptığınız bazı konuşmalar, bastırdığınız geçmişin travmatik hatıralarını tetikleyebilir. Bu, son zamanlarda size sunulan birçok engeli açıklayabilir, bu duyguları salıvermenize ve sorunların üstesinden gelmenize izin verir.

Bu olduğunda, sizin için sınır olmayacak! Kişisel gücünüz ve kendinize olan güveniniz her zamankinden daha güçlü olacak. Başarılı olmak için!

Sağlık
Son zamanlarda insanlarla olan yoğun iletişimden sonra önemsiz e-postaları ve bazı telefon görüşmelerini memnuniyetle karşılayacaksınız. Tüm bu yoğunluk ilginç, ama aynı zamanda çok fazla zaman harcıyor.

Neredeyse kendi işlerinizi halletmek için bir mola vermezsiniz, diğerlerininkilerden çok daha az. Eğer dayanılmaz bir noktaya ulaştığınızı hissetmeye başlarsanız, bir mola vermelisiniz. Bir köpük banyosu yapın, harika hissedeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.