Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Şubat 2018

Aşk
Evlilik hayatınız boyunca hava iyi geçecektir. Karşılıklı anlaşma ile, mutlu bir çift olarak yaşamak için her şeyi yapacaksınız ve mutluluğunuz kıskanılacaktır. Siz ikiniz uzun süreli bir mutluluk için ayrılıyorsunuz.

Tek, Satürn’ünüz partner sektörünüzü etkilemektedir, ilk gireniyle flört etmenin hiç de sakıncası yoktur, hafifçe uğraşmayın! Duygusal bir başarısızlıktan çıkarsan çok daha fazlası. Kalbinizden seçilen yeni (veya yeni seçilen) ciddiyetini size göstermek zorundayız.akrep burcu günlük burç yorumu 14 şubat 2018

Para
Plüton’un güzel yönü sayesinde, finansal durumunuzu pekiştirebilirsiniz. Aile mülklerini içeren bir dava en iyi koşullar altında çözülecek.

Sağlık
Merkür’ün bu elverişli yönü ile size biraz enerji vermeyi düşünün. Bunu yapmak için düzenli olarak kekik, biberiye ve ıhlamurdan sapwood bitki çay içmek.

Ardıç ve nane aromatik esansları size en büyük iyiyi yapacaktır. Magnezyum ile dönüşümlü olarak kalsiyum tedavileri yapın. Çamur veya çamur muameleleri size bir ton gök gürültüsü verecektir.

İş
Profesyonel olarak, dövülmüş pistten kararlı bir şekilde ayrılın. Özgünlük ve yaratıcılık kartını oynayacak. Şüphelerinizi, korkularınızı uzaklaştırın ve iyi hesaplanmış bazı riskler almaktan çekinmeyin. Buna pişman olmayacaksınız.

Aile
Uranüs’ün aile sektörü üzerindeki etkisi hem faydalı hem de rahatsız edici olacaktır. Faydalı çünkü ilişkilerinize yeni bir şekil verecek. Rahatsız edici, çünkü herkes değişime gidilmeyecek ve bazıları yeni yollarını sevmediklerini hissetmek için tereddüt etmeyecek.

Sosyal hayat
Bu gün dostça ilişkilerinizde rahat veya huzurlu olacağınıza söz vermez. Diplomatik olmalısınız; aksi takdirde, kopma riskleri öngörülebilirdir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.