Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ağustos 2018

Su işaretinizde, diğer insanların motivasyonlarını ve şu ana kadar sadece şüphelendiğiniz veya sezgileriniz olan ancak gerçek gerçekler haline gelen pek çok sorunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak eşsiz bir astral panorama yaratılıyor.

Akrep burcunuzda meydana gelen hareket ve tepki, aurunuzu güçlü ve yoğun bir tonla kaplar; bu yüzden herşeyi sizin tarafınıza çeken bir manyeto veya sünger haline geldiğinizin farkına varırsınız. Bu nedenle, çok ihtiyatlı olun ve sadece hayatınızı bozan negatif kişilerle ilişki kurmayın.akrep burcu günlük burç yorumu 15 agustos 2018

Aşk
Sen yoğun ve romantiksin, bu dokunuşa ihtiyacın olan bir şey, samimi hayatında kıvılcım. Potansiyellerinize özgürce bir son vermeyecekseniz, durumları tehlikeye atmaktansa, aşk hayatınızın doğru yere kanalize edildiği bir zamanda size uygun olan en az şey budur.

Sağlık
Bu aşamada çok hassas olabilirsiniz, bu nedenle vücudunuzda tuhaf bir şey hissettiğinizde, alıştığınızdan farklı bir semptom hissettiğinizde kendinizi ihmal etmeyin ve diş hekiminize veya doktorunuza gidin.

İş
Jüpiter’in astral enerjisi, iş arayanlar için gerçek bir iş olanakları gökkuşağını oluşturuyor çünkü sezgileriniz, yüksek düzeyde vurgulanmış, doğru zamanda doğru yerde olmanıza yardımcı olacaktır.

Para ve Şanslar
Merkür ve Plüton çeşitli şeyleri açıklayabilen retrograddır. Ekonominizdeki bir şeyi kaçırıyorsanız endişelenmeyin çünkü bu durum yakında çözülecek ve Ağustos ayının ikinci iki haftasında elinizde ihtiyacınız olan şeylere sahip olacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.