Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Müziği seviyorsanız ya da çalışmanız sanatsal tezahürü, dansı ya da eğlence dünyası ile ilgiliyse, bu anlaşmalara ulaşmak ve sözleşmeler imzalamak için mükemmel bir gün. Sevgi seviyesinde çok iyi desteklenirsiniz, ancak yaşamınızdan, her şeyi kucaklamaya ve başkaları için düşünmeye, her birinin kendi inisiyatiflerine ve isteklerine sahip olma eğilimine sahip olmalısınız ve planlarınızda her zaman geçerli olan şey budur. Herkesin mekânına, zamanlarına, onların yaptıklarına ihtiyaçları vardır. Kriterlerinizi dayatmayın.

Bugün, hoşgörüyü geliştirmenin ve bir değişim ya da işbirliği olarak yaşamamanız için bir mücadele olarak değil, çiftinizi rahatsız eden problemlerin ortadan kalktığını düşünün. Neptün, olumlu yönde, çabalarınızı destekleyecektir. Bekar, duygu alanında, bilmeden şanslı olacaksın! Birisi sizi içtenlikle sevecektir, ancak durumun kapsamlı bir incelemesini yapmadıkça bunu fark etmeyeceksiniz.akrep burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Beklemediğiniz şey gerçekleşir ve uzaklaşan, fethetmek imkansız görünen biri, duygusal dünyanızda görünür ve hayatınızı neşelendirir. Bu mutlu günde, mutlu olma ve yeni duygularla kendinizi doyurma fırsatını boşa harcamayın.

Sağlık
Mevcut gezegen döngüsünde önemli bir sorun yok. En önemlisi, yaptığınız şeye, egzersizlerinize, yemek ve dinlenmeye devam etmenizdir. Yaşam programlarınızla iyi çalışıyorsanız, şimdilik onları değiştirmeyin.

İş
İşinizde tamamen hoş olmayan durumlar var, ancak zekanız her şeyi avantajlı bir şekilde işlemenize izin verecek. İyimserlik ve zihninizi zor saatlerde tutun ve rahatsız edici veya can sıkıcı herhangi bir durumun üstesinden gelin.

Para ve Şanslar
Ekonomik hayatınız, yabancılarla ve ticari işlemlerle ilgili iyi tanımlanmış belirli gezegensel hareketlerle bağlantılıdır. Her iki durum da mali durumunuzu ve sosyal durumunuzu iyileştirmeye katkıda bulunacaktır. Para yolculukları ile gelir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.