Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Şimdi işaretinizde Ay’la birlikte, çok çatışmacı ve her zaman anlaşmazlıklar arayan yoldaşlarla veya komşularla uğraşmak için çok iyi donanıma sahipsiniz.

Onları dinleme, eşyalarını yapma, zafer kazanma. Aşıkken içinde yeni bir şeyler keşfedersin ve kaybettiğini düşündüğünü buldun, Akrep. Özellikle daha fazla bilgi gerektiren yeni bir konumdaysanız, çalışmalarınızın teknik detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir kenara çekin.akrep burcu günlük burç yorumu 17 şubat 2018

Ayrıca, eğer işsizseniz ilginç bir ders grubuna katılın.

Aşk
Aşk hayatınızın farklı taraflarında size dokunuyor, belki uzun zamandır görmediğiniz sevilen bir kişinin geri dönüşü ya da yok olan birinden aldığınız iyi haberler, ilginç olan şu andan itibaren başlamak hayatınızdaki farklı bir döngü. İlişki, Akrep, Şubat ayının geri kalanında silinmez bir şekilde işaretleyerek yaşıyoruz.

Sağlık
Sağlığınızı ihlal ederseniz, minör boğaz enfeksiyonlarına karşı savunmasız kalabilir ve ses sorunları yaşayabilirsiniz.

Kötü hava koşullarında dışarı çıkmanız ve komplikasyonlardan ve rahatsızlıklardan kaçınmanız gerektiğinde boynunuzu iyi koruyun.

İş
Evinize, ailenize ve işle ilgili eserler, akrep işaretiniz için Ay’ın iyi effluvium’una sahip olduğunuz için çok iyi sponsorluk yapıyor.

Para ve Şans
Şubat’ın bu ikinci iki haftası boyunca bilginizi ve yeteneklerini göstermek için önemli günler geçirileceksiniz. Bu iş atla size yardımcı olacak ve gelirinizi artıracaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.