Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Kalbin sevinçleri, burcun tüm yerlilerinin ulaşabileceği bir yerdedir. En kötü deliler bile bu bölümden şikayet etmek zorunda kalmayacak. Bazıları için aşk kanatları alıp, günlük gerçeklerden, lezzetli anlar yaşatacak. Yerli ve bekar yerliler yalnızlıklarından bıkacaklardır. Kendilerini rahatlatıyorlar: Yaldızlı bile olsa, gözü, kulağı ve ağzını açması şartıyla daha uzun sürmeyecek.

O anın belki de yılın en iyi haberi, Venüs’ün çiftlerde yaşayan yerlilerin işareti üzerindeki etkisidir. Evlendiğiniz hayatın tüm sıkıntılarını uzun süre telafi etmek için yapılması gereken bir etkinlik. Ama elbette, her şey sizin durumunuza ve isteklerinize bağlı olacaktır! Ay, bu yönüyle bekarların yan toplantılarına uygun olacaktır. Her şey sizi mutlu edecek bir karşılaşmaya borçludur. Her şeyi stabilize etme şansına sahip olacaksın.akrep burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Mali zorluklarla karşılaşmanız gerekecek. Bazı acil olmayan veya gerçekten önemli olmayan satın alımları ertelemek daha iyi olacaktır. Mevcut arzularınıza karşı dikkatli olun: Bazıları geçici ya da çok nafile olacak.

Mali durumunuzu iyileştirmek ve en azından rahat bir rahatlık içinde, zenginlik içinde değilse yaşamak için bir süredir mücadele ediyorsunuz. Bu sefer çok önemli bir adımı geçeceksiniz: Gökyüzünüzdeki çeşitli harmonik cisimlerin desteğiyle, belirlediğiniz zorlu programı adım adım gerçekleştirerek banka hesabınızı şişirmeyi başaracaksınız.

Sağlık
Bu açıdan Mars ile, ihmalkarları istismar etmeyin, gerçekten ihtiyacınız olmayacak! Kahve, çay ve alkolden kaçının. Ayrıca kırmızı et, çok güçlü ve çok tuzlu peynir tüketiminizi azaltmaya çalışın. Öte yandan, özellikle yağsız balıktan, ızgaradan, papillotlardan veya buğulamadan kendinizi mahrum etmeyin ve çok fazla salata yiyin.

Mars size patlayıcı enerji verecektir. Fiziksel olarak harcamayı unutma, çünkü hayatında olman gerekecek. Rahatlamak ve fikirlerinizi netleştirmek için günlük bir koşu ya da tenis oyunu gibi bir şey yok.

İş
Bu kez, yoğunlukla yaşamaya hazır olun ve size sunulacak durumları hızlandırın. İş yerinde, eleştiri ve kıskançlık, benlik saygısını gıdıklayabilir; bundan fazlasını yapmayın, audacity ile hareket etmeyin, aynı zamanda dikkatli olun ve iyileştirme yapılacaktır.

Profesyonel seviyeye dikkat! Biraz rahatlama, kötü kararlar vermenize, kararsız seçimler yapmanıza neden olabilir. Ancak, ruhlarınızı çabucak toparlayacaksınız, ve sizler için daha iyi bir ilerlemeye başlayacaksınız.

Aile
Çocuklarınızın saldırganlığı sabrınızı sınava sokacaktır. Eğer bir kadın iseniz ve kızınız bir genciyseniz, bu tüm renkleri görmenizi sağlayacaktır! Durumu iyi bir mizahla değerlendirmeyi deneyin.

Neptün’ün ipucu: Acı verici kelimeleri kullanmaktan kaçınarak yurt içi fırtınalardan nasıl kurtulacağını öğrenin. Güzel olmaya çalışın ve pişmanlık duyacağınız baş ağrılarını vermeyin. Biraz daha düşünün ve çelişki eğiliminizi kontrol etmeye çalışın.

Sosyal Yaşam
Başkalarına karşı daha açıklık ve cömertlik gösterin. Bu, sorunlarınızı kendi gerçek perspektiflerine yerleştirerek sizi özgürleştirecektir. “Cümlelerinizi yumuşatmanın gerçek yolu, diğerlerinin rahatlatmaktır.” Artık kendinize odaklanmayın.

Mükemmel ay uyarılar sayesinde, çelişki ruhunuzu gösterebileceksiniz. Başkalarının niyetlerini veya kötü niyetini tespit etmek için daha iyi bir yetenekten yararlanacaksınız.