Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2018

Ortamınızdaki astral ton, olumlu ve neşeli, iyimser ve aktif Akrep. Ay, hevesli bir işarette, hayatın size sunduğu şeylerin tadını çıkarmak için en çok ihtiyaç duyduğunuz şeydi.

Beklenmedik bir yolculuk, bu yeni gezegen döngüsünde en dikkat çekici not olabilir.akrep burcu günlük burç yorumu 20 şubat 2018

Belki de çalışma nedenleriyle sunuluyor, ancak gün içinde ortaya çıkacak romantik içerik yoğun olarak yaşanacak ilginç bir şey olacak.

Aşk
Hayatınızda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bir gezide, tutkulu bir karşılaşma ve kısa ama yoğun bir romantizm yaşamanın tüm olasılıkları vardır.

Eğer ortağınız yoksa ve istikrarlı bir ilişki arıyorsanız bu sizin anınızdır.

Sağlık
Şu anda çevrenizdeki herhangi bir değişiklik sizin için yararlı olacaktır. Zihniniz yenilerken vücut yenilenir ve yaratıcı faaliyetlerde bulunur. Dikkatinizin dağılmasına daha fazla zaman ayırın. Zihinsel ve fiziksel sağlık çok yakındır.

İş
Emek bölgeniz iyi desteklenmektedir. Ancak, yarın başlayarak Salı günü başlayıp güne ve haftaya yük verebilecek çok görev, sorumluluk ve etkinlikler içeren gerçek bir sarışın olacak bir döneme girersiniz. En iyisi? Daha az kesinti olduğunda daha erken işinize gelin.

Para ve Şans
Birkaç gün içinde ek gelir elde edersiniz. Önünüzde olan masrafları karşılayacak kaynaklara sahip değilseniz ve onları çözmek için mutlaka para kazanırsanız endişelenmeyin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.