Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Şubat 2018

Çok şaşırtıcı sorular Şubat ayının önümüzdeki günlerinde ve 26. yaklaşımların güneş tutulması gibi somut bir şekilde açıklığa kavuşturulacağından, duygusal realitenizde çok önemli bir anı yaşıyorsunuz.

Bir süre gece boyunca pozitif olabilir, ancak kalıcı olarak evin dışında çalışmak eğilimi vardır.akrep burcu günlük burç yorumu 23 şubat 2018

Kötü bir zamanda söylediğiniz bir şey hakkında endişelenmeyin, çünkü her şey düzeltilebilir.

Aşk
Kendinizi, sevdiğiniz kişi ile duygusal çatışma durumlarına sürüklemeye ve kıvamlı Mars’ınızın iç kaynaklarını harekete geçirmeye bırakmayın.

Duygusal zorlukları şefkatle ve eşinize daha büyük bir dikkatle, en iyi akrep stiline çözeceksin.

Sağlık
İşinizi kendine göre yapmaya karar verirseniz ve sizinle benzer durumları geçenlere ait uyarıları ve önerileri ihmal ederseniz, merak uyandırıcı mizaç sorunlara neden olabilir.

İş
Bugünün başarısı, yerlerine şeyler koymak ve sadece dürtü üzerinde hareket etmek değil.

İş menfaatlerini duygusalla uyumlaştırmanın zamanı geldi, böylece ikisi arasında bir tutarsızlık yok.

Para ve Şans
Ekonomik bir yönetimin gerçeklerine, özellikle de para gelince, direnç bulması halinde, kısa sürede finansal konumunuzda çok şey olacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.