Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2019

Bu adımı atmanın zamanı geldi, Akrep. Sizin açınızdan olumlu bir jest size işinizde ve genel olarak aşk hayatınızda  yardımcı olacaktır. Ayrıca, girişiminiz çok yüksek bir noktada. Geçmişteki bir hatayı tekrar edeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Başarısız bir işletmede para kaybettiyseniz, bunun mevcut mevcut olanaklara yaklaşmasına izin vermeyin.

Hayat değişimdir ve önemli olan günümüzdür, asla unutma. Bir arkadaş, sizi belirli bir güven duygusundan mahrum bırakacaktır, dikkatli olun ve farkına varmadan ifşa etmeye gitmeyin ve bir kararsızlık vermeyin.akrep burcu günlük burç yorumu 25 mayıs 2019

Aşk
Mayıs ayının bu son günleri aşk hayatınızın tamamen yenilenmesini sağlıyor, Akrep. İç dünyanız, geçmişte size çok şey ifade eden ve sıradan bir karşılaşma, bir hatıra veya sizi yoluna sokan bir sohbette yeniden yüzleşen bir kişinin yeniden birleşmesiyle ilgili deneyimlerle doludur.

Sağlık
Sağlığınızda iyi bir iyileşme dalgası yaşarsınız. Mevcut pozitif geçiş ve vücudunuzdaki doğrudan etkisinin bir sonucu olarak kaslarınız ve vücudunuz genel olarak tonlanır. İşe yarayacak bazı değişiklikleri düşüneceksiniz.

İş
Nitelikleriniz yüceltilir ve bu eğilimleri bir dokunuş dokunuşuyla dengelemezseniz işinizde sürtünmeye neden olarak sorumluluk duygunuz daha da artabilir. Akrep mizah duygunuzu uygulayın ve her şeyin sizin için nasıl iyi gittiğini göreceksiniz.

Para ve Şans
Bunlar içsel vahiy günleri, Akrep. Size para ödeyen geç hesaptan ödüllü bir bilete veya uzak bir mirasa kadar farklı şekillerde para alabilirsiniz. Sezgilerinizin rafine edildiği ve para için kokunuzun keskin ve uyanık olduğu bu astral döngüde her şey mümkündür.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.