Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Artık birçok kararın ve ilginç bakış açısının bulunduğu bir dünyaya dalmışsın, Akrep. Elinizde her şeyin değiştirilme ihtimalinin bulunduğunu ve mutluluğun, sizi çevreleyen nesnel koşullardan ziyade hayata karşı tutumunuza bağlı olduğunu unutmayın.

Duygusal düzenden çok ilham alacaksınız ve önümüzdeki birkaç gün içinde kendinizi umut verici bir yolculuk dahil yeni bir sosyal etkinliğin ortasında bulmanız çok muhtemel.akrep burcu günlük burç yorumu 26 mayıs 2019

Aşk
Şimdi bu hafta sonu başlayacak olan bu döngü gizliliğinizde çok şey vaat ediyor, ancak yalnızca karamsar ya da üzücü fikirleri bir kenara bırakırsanız ve mutlu olmakta ısrar ederseniz ve bu anlarda size yaşamın size sunduğu zevkten tamamen zevk alırsanız ısrar ederseniz.

Sağlık
Hayatınızdaki her şeyi planlayın ve sağlığınızı ikinci sırada bırakmayın. Sessizce oturmanın ve boş zamanlarınızı değerlendirmek ve kendinize iyi bakmak için çalışma programlarınızı yeniden düzenlemenin zamanı geldi. Egzersizlerinize ayrılan zaman ödüllendirilecektir. Yeterli bir rejim sürdürün; farkı birkaç gün içinde fark edeceksiniz.

İş
Yeni edinilen bir beceri sizin için çok faydalı olacaktır. Bilginizi gösterme şansına sahip olacaksınız ve deneyiminizi özgünlük dokunuşuyla birleştirirseniz, daha fazla saygı duyduğunuz ve potansiyel gelişme konusunda daha büyük olasılıklar olan Akrep’i yükseltme ya da terfi alacaksınız.

Para ve Şans
Şans ve rüyalar ufkunuzu etkiliyor. Burcunuzda bir ilham dokunuşu var. Geçtiğimiz aylarda planladığınız bir işletme olumlu olacak ve ekonominizi ileriye taşımak ve durumunuzu iyileştirmek için gereken parayı verecek.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.