Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2019

Diğerlerini dinleyin, bu çok yoğun ve tutkulu bir gece olabilir, ancak eğer az miktarda verirseniz ve inatçı ve inatçı bir tavır konusunda ısrarcı olmazsanız. Bir şeyin çözülmesi zaman alırsa endişelenmeyin, çünkü bu gezegensel döngüde her şey olması gerektiği zaman istendiğinde gelir.

Aşık, beklenmeyen bir taahhüt ya da duygusal bir ifade olasılığı vardır. Unutmayınız ki, işaretinizde hala Jüpiter gerileme vardır, bu da bazı eylemleri yavaşlatır.akrep burcu günlük burç yorumu 27 mayıs 2019

Aşk
Herhangi bir anda, duyduğunuz bir şeyden rahatsızlık duyuyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey, öfkenizi havalandırmak değil, sevdiklerinize zarar vermemek için kelimelerinizin kapsamı üzerinde meditasyon yapmaktır. Dikkatsizlik veya kötü sözlerin bir ilişkiyi bozmasına, mutluluğu ve sevgiyi senden uzak tutmasına izin verme.

Sağlık
Bu gün tabelasını etkileyen gezegensel duyarlılık, günlük dinlenme ve gerilimlerin, bu dinlenme ve Pazartesiın gelecek ayının Dolunayına hazırlık olduğu gibi rahatlamak yerine aklınızı meşgul etmesine izin verirseniz, sinir rahatsızlıklarına neden olabilir.

İş
Bugün akrep burcunuzu gölgeleyen özel ton sayesinde, size en yakın olanlarınız için bile çok acayip ve şüpheli olabilir ve samimi bir arkadaşlıkla ilişkili ekstra iş olasılığını çok yaklaştırabilirsiniz. Şüphe, şüphe ve güvensizlikten sakının.

Para ve Şans
Bir refah dalgası sizi kuşatır, ama aynı zamanda dikkatli olun, çünkü yapabileceğinizden daha fazlasını kapsamaya çalışırken çok hırslı olursanız ya da tam olarak eğitilmemiş olan bir şeyi yaparsanız para kaybedebilirsiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.