Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Nisan 2018

Cetveliniz Pluto, düzlemde olmasına rağmen, senin komutanlığınız Mars’ı doğrudan alıyor ve denge telafi ediliyor. Arkadaşlıklarınız ve kişisel ilişkileriniz, size para ve refah verecek ekonomik bir karar verirken önemli bir faktör olacaktır. Bununla birlikte, Jüpiter’in retrograd hareketi nedeniyle, biraz hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz.

Sizden hiç bahsetmemiş olsanız ve yeni bir ayrılıkla sıkıntı duyuyor olsanız bile, bu cuma cesurca doludur ve iyimser olarak kaderinizle ve gerçekliğinizle yüzleşebilirsiniz. Büyüme evresindesiniz ve ne işe yaramıyorsa, Akrep.akrep burcu günlük burç yorumu 27 nisan 2018

Aşk
Sonunda, beklediğiniz an geldi ve şimdi elde etmek için yaygın ve zor görünen her şey, beklenenden daha kolay bir şekilde olsun. Sezginiz vurgulanmış.

Sağlık
Ayaklarınızı dinlendirmek için faydalanmanız gereken bir gün. Kendinizi sıcak bir banyoya ve yağlarla masaj yapın. Hassas organlarınız ve özenle onları mükemmel durumda tutabilirsiniz. Kendinizi şımartmak için zaman ayırın, kendinize iyi bakın, kendinize sağlık verin.

İş
Normal programınızın dışında çalışarak para kazanmanın ekstra bir yolunu yeniden düşünmeye başlarsınız ve bu girişim hem iş durumunuzu hem de mevcut ekonomik durumunuzu iyileştirmeniz için size çok yardımcı olacaktır. Çok iyi fikir. Uygula! Girişiminiz akrep sezginizle birlikte gerisini halledecektir.

Para ve Şanslar
Finansal hayatınızda yukarı doğru ilerleyişinize devam edin, ama aynı zamanda ekonomik projelerinizi anlamanız konusunda ihtiyatlı ve daha az konuşkan olmalısınız, çünkü olumsuz insanlar sizi caydırıp size sorun çıkarabilir. Kötümserler daima coşkuyu kaldırmaya çalışırlar.