Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

İç dünyanızda yaptığınız her şeye yansıyan ve sizi çevreleyen durumların kontrolünü ele geçiren bir sevinç dalgası var. Ortaya çıkan problemler karşısında daha gerçekçi ve daha olgunsunuz. Bu sana aşktaki zaferi verecektir. Ancak, bu Cumartesi günü Satürn ve Jüpiter’in retrograd eyleminin devamı olarak belki de, tanıdık veya bilinen bir kişinin tavrından biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Eşyaları geldikçe al ve daha iyi olacaksın. Bir süre önce zor ya da beklenmedik olan şey şimdi daha uygun bir tonla gösteriliyor ve düşündüğünüzden daha fazlasını nasıl başarabileceğinizi ve çok uzak veya uzak görünen hedeflere ulaştığınızı keşfediyorsunuz.akrep burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Aşk üçgeni kaçının, istikrarlı bir partneriniz varsa, herhangi bir duygusal karışıklıktan taviz vermeyin ya da herhangi bir şeye karışmayın, çünkü herhangi bir coquetry yanlış yorumlanabilir ve ilişkinizde sorunlara neden olabilir. Eğer sadakatsiz hissetmek ya da flört etmek istiyorsanız, çok dikkatli olun, Akrep.

Sağlık
Sigara dumanı veya böcek öldürücü ve dezenfektanların nüfuz edici kokuları gibi size zarar verebilecek vücut maddelerine dahil etmeyin. Ellerinizi her zaman kir ve tozdan uzak tutun ve sorun ve enfeksiyonlardan sakınacaksınız.

İş
Eğer işiniz bittiyse ve başlamak üzere olan bir sonraki Mayıs’tan itibaren bir iş fırsatı arıyorsanız, birçok kapı açılacak ve elinizden gelenin en iyisini seçmenize ve karar vermenize olanak verecek farklı seçeneklere sahip olacaksınız. Her şeyi çok akıllı bir şekilde yapacaksın.

Para ve Şanslar
Ekonomik yönetiminizde gecikmeler olsaydı sizin için çok iyi haberler var. Bu anlamda endişelenmeyin çünkü şu andan itibaren üstesinden gelinip sizi doğru yola sokan kötü bir astral an oldu.