Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Jüpiter’in akrep burcunuzla geçişi, şartlarınızda birçok hızlı değişikliğe neden olur. Acil sorunları çözmek için fazladan paranız vardır ve aynı zamanda ödemelerinizi ve yükümlülüklerinizi yerine getirmeye başlayabilirsiniz. İktisat alanındaki uzman arkadaşların sağduyulu tavsiyelerini dinleyin; daha da fazlasını başaracaksınız.

Keyifli bir ziyaret alıyorsunuz ve kayıp olduğunu düşündüğünüz bir şeyi kurtarıyorsunuz. Bununla birlikte, en iyi şey, kötü bir zamanda işlenen tedbirsizlik nedeniyle kaybedebileceğiniz toprağı geri kazanma şansına sahip olacağınız duygusal alanda gerçekleşir.akrep burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Bugün tabelanızın doğasına aykırı bir şekilde kafanız karışıyor ve normalden farklı bir şekilde hareket edebiliyorsunuz. Ayrılmış ve uzaktaki tutumunuz, mevcut ilişkinizde aşırı ciddiyet dokunabilir ve uzaklaşmayı, çekinceleri ve engellemeleri tetikleyebilir.

Sağlık
Karaciğer hastalığınız varsa, karaciğere ve safra kesesine titreşimler yayan çok iyileştirici bir gezegensel etki elde edersiniz. Bu gezegensel döngüde şifa ve genel sağlık için çok faydalı bir şey.

İş
Size çok fazla stres yaratan bir şey muhtemelen işinizde oluyor. Bir kişiyle ilişkiliyse ve ondan kaçınamıyorsanız, onu görmezden gelmeye çalışın ve zihninizdeki sürekli endişenin çalışma şeklinizi engellemesine izin vermeyin. Unutmayın ki, işaretinizde Jüpiter retrograd ile beklenmeyen zorluklar ortaya çıkabilir.

Para ve Şans
Yurtdışından haberler var, özellikle hantal bir çözüm ya da hantal bir işlemde yer alan parayla ilgili bir karar bekliyorsanız. İletişim hatlarını açık tutun. Hayatınıza bir refah yaklaşımı var ve haziran ayı da başarılar ve başarılar olacak.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.