Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Üçlü Sun / Neptün size harika bir sezgi verecektir. Sana söyleyeceklerine dikkat et çünkü% 100 haklı olacak.

Aşk Ortam
Her şey beyaz ya da siyah olacak ve sevgilerinize uygulamak için güzel bir renk paleti sunacak olan yarı tonları veya gökkuşağının renklerini bilmeyeceksiniz. Sizinle, diğeri sıkılmayacak, ama açıkça itiraf etmeye cesaret etmeden, sizi çok fazla sevecek ya da şirketinizin tadını çıkaracak olsa bile, onu sıkacaksınız.

Sen bir ilişki içinde
Küçük sesiniz sizi katman eklememenize neden olacak, ama dinlemeyeceksiniz. Leo’da Mars’la, kendine güvenerek balık tutacaksın ve izin verildiğine inanmaya ya da sevgilinin seni her şeye karşı seveceğini düşünmeye meyledin. Yanlış olmayacaksınız, çünkü aşk için, gönüllü olarak yanınızda gözlerinizi kapatacaksınız.

Tek
Hermetik olduğun ve düşüncelerini bilmenin zor olduğu söyleniyor. Bu mümkün olacak, çünkü duygularınızı açığa vurmayacaksınız. Öte yandan, bu talip karakteriniz hakkında bir fikir edinebilecektir, çünkü onu sizinle gizlemeyeceksiniz, almak ya da bırakmak, ya hep ya hiç ya da hiçbir şey olmayacak. O kaçmayacak, sizin rahatlamanız için.

yaramaz avukatın
Ya kıskançlık ateşi ya da tutkuyu harekete geçirir ya da söndürür. Duygunun etkisi altında, hepsi ya da hiçbiri olmayacak. Bu size kalmış.

çalışma
Fazla çalışma, kısa teslim süreleri veya takip edilmesi zor talimatlar nedeniyle baskı altında kalacaksınız. Yumruklarını sıkmak sana yardım etmeyecek. Kandırman gerekecek. Meslektaşlarınızı saç yönünde okşamaktan korkmayın.

mali
Finansal düzeyde, tesisler için parleyle ilgilenen olacaktır. Argümanınızı zarif gülümsemelerle noktalayın, muhatapınızın güvenini daha kolay kazanacaksınız. Tatmin edici bir anlaşmaya varacaksınız.

dirilik
Vücudunuza daha özenli, bakmaya zaman ayıracak, çareler, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış diyetler.

aile
Cömertliğiniz manipülasyon ve öfke için sevdiklerinizin gözlerine gelecek. Tepkilerini öğrenerek hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

arkadaşlar
Müsaitlik ve nezaket göstereceksiniz. Bu fark edilecek ve size geri dönecek! Düşünce sizinle arkadaşlarınız arasında dolaşacak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.