Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Ekonominizde iyi bir aşama yaklaşıyor, çünkü şu anda dolunaydan aldığınız olumlu effluvium ile yakın ve kişiselsiniz. Kredi, şu anda en acil sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacaktır.

Herşey iyi olacak. Bugün aynı anda birkaç şey yapmayı düşündüğünüz halde, düz bir çizgiyi takip etmeyi ve diğer işlerde devam edebilmek için başladığınız şeyi bitirmeyi teklif etmelisiniz. Ay etkisi sevgiye ilham veriyor, sizi yeniye ve değişime davet ediyor ve hayatınızdan çıkmak için size en uygun pozisyonu yerleştirmiyor.akrep burcu günlük burç yorumu 30 mayıs 2019

Aşk
Zevkinizi ilişki içinde empoze etmeye çalışırsanız, eşinizi yormazsınız. Çok mu istiyorsun? Verim, ödün verme durumlarına karışmamak için dikkatli hareket edin. Şimdi, işaretinizdeki Jüpiter’in geriye dönük olmasıyla meraklı olma ve diyalogları sorgulamaya dönüştürme eğiliminde olduğunuzu hatırlayın.

Sağlık
Bugün sizin lehinize bir gezegensel insidansınız var ve fiziksel aktiviteler çok iyi destekleniyor. Bir yarışma için mükemmel bir gün. Sağlığınız sizi besleyen ve başarınızı garanti eden muhteşem bir etki kazanıyor.

İş
İş sektörünüzde yeni bir şey keşfedin. Boş zamanlarında sizi aktif tutacak bir hobi ile ilgilenmeye başlayacaksınız. Şimdi fazladan bir masraf içermesine rağmen, başarılı bir ek meslekte fazladan gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Para ve Şans
Yaşamınızın bu aşamasında, bir evin taşınmasını, satın alınmasını veya kiralanmasını veya farklı bir işe başlamayı düşüneceksiniz. Her şey iyi destekleniyor ve olumlu gelişmeler öngörülüyor. Sadece acele etmeden işleri yapın, tam zamanında. Bu dönem daha çok analiz etmek ve planlamaktır.

Bugün 29 Mayıs 2019’da Akrep Astrolojisi Nedir?

Bu Perşembe enerji seviyesini seviyorum: yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Dolunay’ın dönüştürücü etkisiyle duyarlılığınızın uyanması.
Akrep burcunuzdaki Perşembe’nın tehlikeli eğilimi: Yapmanız gereken ve önceden düşündüğünüz ve anladığınız bir kararı uygulamak için tereddüt edin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Sağlık planlarınızı ve egzersizlerinizi sürekli erteleyerek ihmal edin.

29 Mayıs 2019’daki Çift Hayatının Akrep Tahminleri Nelerdir?

Bugün en iyi ilişki: Bu Perşembe tam tersi olan Boğa burcu, Kanser ve Balık ile iyi bir uyumluluk var.
En gergin ilişki: yerel Koç burcu veya kendi akrep burcunuzla tartışmaktan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: Akrep ile biraz gergin olmasına rağmen, su ile uyumluluk yüksektir, arazi işaretleri ile iyidir ve aynı zamanda hava olan Terazi’ye de yarar sağlar.
Bekarsanız, olumsuz bir şeyi kesin olarak kabul etmeyeceksiniz, ısrar edecek ve her şey iyiliğiniz için değişecek.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.