Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Temmuz 2019

Back

5. Aşk

Çiftler için çok güneşli bir gün. Sevdiğinizle birlikte unutulmaz saatler geçirme hakkınız olacak; iyice tadını çıkarın. Başka bir ipucu: mümkünse, o gün birlikte seyahate çıkmaya çalışın; Egzotik kartı oynayın ve beklentilerinizin çok ötesinde doldurulacaksınız.

Bekar, bu küresel ortamda, yoğun ve ruhlu hisler ve duygular yaşayacaksınız. Mükemmel bir ortak arayışında seni hiçbir şey durduramaz. Onu bulmak için her türlü çabayı göstereceksiniz. Tüm baştan çıkarma girişimlerinizde başarılı olacaksınız.

Azminiz size sadece avantajlar getirmiyor. Bazı insanlar davranışınızı kabul etmekte zorlanırlar. Bazen biraz daha az daha fazla anlamına gelebilir, daha hassas olabilir.

Para
Pluto’nun bu yönünde, gerekli girişimleri etkili ilişkilerden alırsanız, büyük kazançlar veya önemli bir nakit akışı olasılığı olacaktır.

Ama aynı zamanda çok fazla harcama yapmak veya çok fazla görmek için deli olacaksınız, bu da kazandıklarınızı kaybetmenize neden olacak. Mevcut arzularınıza direnç gösterin ve tasarruflarınızı düşünün: “Işığı görebilmek için paranızı karanlıkta bırakın”.

Gelecekte, çok pahalı olmamak için dikkatli olmalısınız. Abartmaya eğilimlisin. Hesaplarınızı yazılı olarak koyun, size yardımcı olacaktır.

Back

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.