Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Cennetinizin ana gezegeni olan Pluto’nun, hoşgörü, anlayış ve minimum kendinden-unutkanlık göstermesi için aşıklara çok fazla eğmeyeceği için oldukça steril bir gün. Ayrıca, henüz çözülmemiş olan problemleri çözmek için anlamadığımız ve sürdürmediğimiz varlıklara kendini bağlama riski de olacaktır. Buna para sorunları üzerinde çatışma potansiyeli ekleyin.

Para
Satürn’ün gümüş sektöründeki etkisi çok hoş değil. Satürn gerçekten de kısıtlama ve zorluk gezegenidir! Yine de, makul ve organize olursanız, dengenizi koruyabileceksiniz. Sadece kendi araçları veya yatırımları ve spekülasyonlarının ötesinde alımlarda bulunacak bilinçsiz yerliler, ciddi bir tepkiyi riske atıyorlar.akrep burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Kişisel durumunuzdaki değişiklikler sizi rahatsız edecek ve sizi yoracaktır. Artık Satürn’den dolayı son zamanların dağınıklığı, ama sebebi büyük ölçüde psikolojik olan “oyuk” değil. Hareket edin, spor yapın: sinir sisteminizi rahatlatacak ve her şey yolunda olacak.

İş
Bu astral iklim her türden yaratım için elverişli olacaktır. Yaratıcı bir aktiviteye sahip olanlar – sanatçılar, terziler, vb – sanatlarında iyi bir ilham kaynağı ve aktif koruma kaynağıyla ilerlerler. Diğer çalışanlar işlerinde çok tatmin olacaklar.

Aile
Mars ve Merkür sevdiklerinizle olan ilişkinizi etkileyecektir. İlk tonik ve canlı bir aile atmosferine değecek. Ama ikincisi sevdiklerinizle birlikte konuşmanıza yardımcı olmayacaktır. Anlaşmazlıklarınız ebeveynlerinizle mümkün olsa bile, çoğu zaman iyi bir açıklamanın ortadan kaldırılması için yeterli bir sebep olduğu için mümkündür. Ancak herkesin aptalca pozisyonlarına yapışması riskleri olacaktır.

Sosyal hayat
Neptün’ün sakinleştirici dürtülerini yüreğinizde derinlerde gizlenen bir nefretten kurtulmak için kullanın. Affedin ve ağır bir yükten kurtulmuş hissedeceksin. Bir pardon, bir Vietnam atasözü, dokuz iyi işler olduğunu söylüyor. Nefret düşmanına zarar vermez, ama kendin. Affedersiniz, huzur bulacaksın ve gözlerin şimdiye dek hiç durmadan değerlere açılacak.