Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Aşk
Sevgi tarafında, Satürn bazı yerlileri istikrara kavuşturacak, ancak başkaları için küçük sorunlara neden olacak. Satürn zaten kötü geçinen çiftlerin iletişim güçlüklerini artırabilir. Ancak, güvence altına alın, ilişkinizi derinleştirmenize, gerçek hakaret ve hassasiyet keşfetmenize yardımcı olur.

Bahsetmiyorum bile, bu gezegen sık sık sadık kılar, bu kötü bir haber değildir. Yalnız iseniz bir toplantı mümkündür. Tutkuya kapılmadan ziyade ciddi ve sağlam bir şey olacaktır.akrep burcu günlük burç yorumu 7 şubat 2018

Para
Mali iyi olacak. Fazla endişelenmenize gerek yok, ve borcunuz varsa borcu da alabilirsiniz. Fakat bazı yerliler için, miras konusu bir sıkıntı kaynağı olacak ve tasarruflarından çekilmek için çok dikkatli olmaları gerekecek.

Sağlık
Çok yoğun bir programa ve her türlü endişenizin etkileyici sayısına rağmen yıldızların kas desteğiyle gerçekten şaşırtıcı bir tonunuz olacak.

Jupiter sayesinde patlayan Mars’ın enerjisiyle, bu iki şok edici gezegen, gün boyunca uyanık bir hızda ve mutlu bir kalp ile geçerek tüm cephelerde başarılar elde edecektir.

İş
Ticaretinizde, profesyonel çevrenizde sırrınızı döndürdüğünüz anda size zarar vermeye çalışırken sizi şımartacak ve güvenini kazanmaya çalışan bazı insanlardan sakının.

Bunun anlamı, çok fazla özgürlük olacak ve cesur girişimler yapabileceksiniz.

Aile
Bu açıdan Uranüs sevdiklerinizle olan ilişkinizde değişiklikler yapacaktır. Panik yapmayın, özellikle: Bu gelişmelerin olumlu olması muhtemel ve hem çocuklarınız hem de aileniz ile olan ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olabilirsiniz.

Uranüs de eviniz üzerinde bir etkiye sahip olabilir: Kaldırma işlemleri veya yeniden modelleme, günün emri olacaktır.

Sosyal hayat
Yıldızlar sizi her zamankinden daha ikna edici yapacaktır. Bu, adımlarınızı ve işlemlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Ancak çevrenizdeki kişileri takip etmek isterseniz, kendinizi ifade etme biçiminizde daha nüanslı olmayı öğrenmek zorunda kalacaksınız. “Sözcükler size bir şey maliyeti getirmiyor, karşılıklı görüşmenlerinizi memnun etmek için onları seçiniz”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.