Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2018

Her zamankinden daha tepkiseldir, artan emotivite sizi çok hassas yapar, tepkilerinize dikkat edin. Böbrek sisteminize enerji vermelisiniz. Daha içkiyle, özellikle de depüratif bitki çayları.

8 Şubat Perşembe günü, havada bir rekabet kokusu var. Gölgelerdedir, en iyi çıkarlarınızda hareket edeceksiniz.akrep burcu günlük burç yorumu 8 şubat 2018

Aşk
Bugün kıskanç olabilirsin. Franchise bir yanlış anlama çözecektir.

Para
Yaptığınız son kararları sorgulamak istersiniz. Çok radikal kararlara kapılmadan ihtiyaç duyduğunuz zamanınızı alın.

İş
Görevlileriniz gördüğünüz gibi yanılıyor, ancak hassaslık daha keskin olacak.

Bugün, bazı yararlı riskler alabileceksiniz. Size rehberlik etmek için yeteneklerinize ve içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Gürültünün ortasında, tek başına çalışıp bazı dış saldırıları engellemeyi başarırsınız.

Bugün, dikkate değer bir cesur göstermek için elindeki tüm varlıklarınız var. Günün koşuşturmacasıyla karşı karşıyayız, sadece diğerlerinden daha akıllı olmanız ve sezgilerinize güvenerek hareketi takip etmeniz yeterli.

Bugün, ilişki hayatınızda sıkışıp kalabilirsiniz. Aslında, herkes rahatsızdır, vurgulanmış, sabırsızdır. Çelişkiyi önlemek ve pozitif olarak oyundan çıkmak istiyorsanız, dürtüsellik vermeyin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.