Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2018

Aşk
Tek, Venüs’ün bu yönü çok sevgiye sahiptir. Endişeleriniz veya pişmanlıklar sizi rahatsız etmeyin. Daha kasvetli bir ruh halinde, daha neşeli göstererek, maceranızda daha fazla başarı elde edersiniz.

Yerel bir çift olarak, çoğu insan düşüncesindeyken işler sizinle eşiniz ya da eşiniz arasında gerçekten iyi gitmezse, anlık bir ayrım düşünmek akıllıca olacaktır. Uzaklık, ruhları sakinleştirecek ve tatmin edici bir çözüm bulmak için kim bilir.akrep burcu günlük burç yorumu 9 şubat 2018

Para
Mali durumunuz bugün gelişecek ve daha fazla istikrara doğru gelişecektir. Daha kolay başkalarının güvenini kazanmak istiyorsanız, bu alanda daha sorumlu ve düşünceli olunuz.

Sağlık
Güneş’in bu mükemmel yapılandırması, sağlık tarafında çok korunaklı bir anı tahmin etmek için fazlasıyla yeterli.

Şekli ve ruh halini her seviyeden sağlayacaksınız! Yine de, bir kaçınız, onlara küçük bir sindirim sorununun neden olabileceği, Neptün’ün olumsuz etkilerini alacaksınız.

İş
Çatışmaların gezegeni olan Jüpiter, mesleki çevrenizde oldukça gergin bir iklimi hakim edecektir.

Fakat aynı gezegende, cesur girişimlerin desteklenmesiyle tanınan aynı zamanda, sert mücadelelerle niteliklerinize layık bir görev edinmenize izin verecek.

Aile
Ailenle birlikte oldukça yönerge olacaksın. Fakat hala vasiyetinizi zorla dayatmaktan kaçınacaksınız. Sonuçlar oldukça mutlu olacak: itaat edilecek, ancak iyi bir lütufla.

Sosyal hayat
Dostluk açısından, iyi niyet işaretleriniz Yay ve Kova olacaktır.

Size çok neşe ve hoş ahlaki konfor getirecektir. Dezavantajlar için, Boğalar ve Akrepler, şu an küfürlü olacağından vazgeçin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.