Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Su elementinizde Ay’ın hareketi ile çok keskin, uyanık, açık ve sezgiselsiniz. Kurumsal nitelikleriniz vurgulanmıştır. Romantik bir kaçamak için şimdiki zamandan ayrılmaya bakın.

Bu, aileyi büyütmek ve bunun için koşullara sahip olmak istiyorsanız, dokuz ay içinde meyve verecek bir aşk gecesi olabilir. Bu güne çok iyi odaklandınız ve önerdiğiniz şeyi elde ettiniz.akrep burcu günlük burç yorumu cuma 7 haziran 2019

Aşk
Sizi diğer insanların spotlarına çeken, bazıları sizin için çok önemli olan farklı senaryolar sunulur. Kader size olağanüstü fırsatlar sunuyor ve kaçırmamalısınız. Tek? Yakında bu durum bitecek.

Sağlık
Mide asitliğini hissederseniz, papaya ya da bir bardak doğal meyve suları ya da limonla açlık ve su gibi bir tabak taze meyveden daha iyi bir şey olamaz. Bu tam da vücudunuzun içten geçen günlerin gastronomik aşırılıklarından içsel olarak temizlemek için ihtiyaç duyduğu şeydir.

İş
İlk izlenimleri ve görünümleri bir kenara koyun ve şirketinizdeki yeni bir patron veya yöneticiye öncelik vermeyin. Hem kısa sürede hem de iyi arkadaş olacağınızı ve iş ilişkinizin nasıl umut verici olacağını göreceksiniz. Belki şimdi, retrograd Jüpiter’in işaretiniz üzerindeki etkisiyle biraz kararsızsınız, ancak yakında bu durum çözülecek.

Para ve Şans
Hoş bir ekonomik sürpriz ve beklenmedik bir para alıyorsunuz. Gezegensel hava sezginizi güçlendirmek için sizinle işbirliği yapar ve karınızı çok fazla riske atmadan karı arttırmak için hangi işlemleri yapacağınızı görmenize yardımcı olur.

Bugün Akrep Burç ve Astroloji Nedir? 7 Haziran 2019

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: yoğun.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: gerçeği farklı bir bakış açısı altında görmenin mantıklı yolunuz, çok yapıcı.
Bugün Cuma günü tabelasındaki tehlikeli trend Akrep: duygusal bir partnerle yanlış anlaşılmalara neden olabilecek bir söylentiye dikkat edin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Şüpheler ve sorgulamaya benzer bir konuşma şekli.

Günümüzde Çift Yaşamın Akrep Aşk Burçları Nedir? 7 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu Cuma günü karşınızdaki Boğa ile birlikte Yengeç ve Balık ile iyi bir uyumluluk var.
En gergin ilişki: Ateş işaretleri ile, özellikle Koç veya Aslan ile tartışmaktan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: su, Yengeç, Akrep ve Balık belirtileri ile iyi bir tondasınız.
Bekarsanız: Hafta sonlarınızı iyi organize etmek ve iyi arkadaşlarla zaman geçirmek için Haziran ayının bu günlerinden yararlanın.