Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Bu, hayatınızdaki her şeyin yeniden canlandığı mutlu buluşmaların Pazar günü, Akrep. Geçtiğimiz günlerde sizi endişelendiren bazı gecikmeler ve son sorunların üstesinden geleceksiniz ve kararlı bir şekilde hedeflerinize ulaşma yolunda ilerleyebilirsiniz. Bu haftasonu, şimdiye kadar durgun veya gerçekleştirilmesi imkansız görünen bir proje gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.

En iyi şey, aile düzeyinde gerçekleşir, özellikle de ev hanımıysanız veya evden çalışıyorsanız, çünkü bugünün gezegen ve ay etkisi, coşkunuzu, tanınmanızı ve sevincinizi yanınıza getirir. Hafta sonu için iyi bir sonuç.akrep burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Muhtemelen Jüpiter’in tabelasındaki geriye dönük hareketinin bir sonucu olarak, birbiriyle çelişen insanlarla kuşatılıyorsunuz. Duygusal sağlığınız şeylere karşı tavrınıza bağlıdır. Kendinizi olumsuz tutkulara sürüklemenize izin vermeyin, çünkü şimdi dedikodulardan ve sinir bozucu insanlardan uzak durursanız hayatta istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz.

Sağlık
Kan dolaşımınız varsa, varislerinizi takip etme ve yürüme, bisiklete binme veya koşu gibi bacak egzersizlerini yapmanın zamanı gelmiştir. Elbette, yaşam rejiminizde veya yoğun bir planda herhangi bir sert değişiklik yapmadan önce doktorunuza danışın.

İş
Mutlu bir fikir ya da son dakika karşılaşması, avantajlı bir iş pozisyonunun kontrolünü size bırakacaktır. İşten çıkarılma, işten çıkarılma veya şirket kapanması söylentileri duyarsanız, cesaretini kırmayın veya korkutmayın. İşlerini yapmaya devam et, çünkü bu şekilde her açıdan daha iyi olacaksın.

Para ve Şans
Farklı şekillerde alacağınız para yavaş yavaş artacaktır, ancak bugünlerde hemen karşı karşıya kalmanız beklenmeyen harcamalar olabilir. Şaşırmayın, zamanınızdaki her şeyi yapın ve en zor durumları nasıl çözeceğinizi göreceksiniz.

Bugün Akrep Burç Bugün Nedir 9 Haziran 2019

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yoğun.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: iyileştirme arzunuz, bilgi edinme arzunuz ve yeni bir şeyler öğrenmeye istekli olmanız. Akrep burcunuzdaki günümüzün tehlikeli eğilimi: Bir arkadaşınız veya sevgilinizle bir farkınız olduğunda, ironiler veya çifte anlamıyla konuşan tipik akrep dilinden kötü bir şekilde yararlanın.
Nelerden kaçınmalıyım? Ertelemek, yani, her şeyin yarısını bitirin ve alaycı ve ironi olan “yarın için” erteleyin.

Akrep Aşk Burç Nedir ve Bugünkü Çift Yaşam Bugün 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: eşiniz özellikle Yengec ve kendi burcunuz Akrep, ayrıca Başak ve Boğa ile birlikte bir su işareti ise, bu Pazar günü işler çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: Koç, Aslan veya İkizler’li insanlarla sürtünme veya tartışmalardan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: diğer su elementleriyle ve özellikle de Yengec ile uyumlu bir tondasınız. Ayrıca Toroslarla – ki bunun zıddı olan – ve Başak ile çok uyumlusun.
Bekar veya bekarsanız: En kötü şeyin “hayır” olduğunu söylemek olduğunu bildiğinizi hissettiğinize itiraf etmeye karar vereceksiniz, ancak yine de şüpheleriniz olacak.