Akrep Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Akrep Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Çalışmak, çalışmak, derinleştirmek, gurbetçi olmak … Gelecekle ilgili planlarınızı, huzurlu zihninizi, en son girişimlerinizden daha iyi bir bakış açısıyla ayırıyorsunuz, hatta bazı projelerinizi başlatmanıza yardımcı olacak insanlarla tanışabilirsiniz. Bu geçişler size, size şans getirecek bir iyimserlik aşılar: her şey mümkün!

Aşk
Güzel bir haftanın gelişini aşklarının tarafında ilan ediyoruz. Duygularınızı paylaşma konusunda verimli bir hayal gücünüz var. Küçük alevi söndürmek söz konusu değil, ilişkinizi renklendirmeye karar veriyorsunuz. Başkalarına giderek, bekarlar yalnızlığın durduğunu, toplantı yapmanın önceliğin olduğunu söylüyor. Miktardan çok kaliteyi arayacaksınız.akrep haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Davanızı kazanmak için çok değerli varlıklarınız var. Hedefleriniz şekillenmeye başlıyor ve gökyüzü önemli ölçüde gelişmenize yardımcı olacak yoğun bir yaratıcılık dönemi ilan ediyor. Tutkulu, galeriyi etkilemek ve birden fazla hediyeni sergilemek için hiçbir eşin yok. Muhataplarınızı ikna etmekte zorlanmıyorsunuz.

Neptün, uzun vadeli hedeflerinizin peşinde sizi destekler. Cesaretiniz artıyor ve kaçırılmaması gereken bir şans. Bu hafta kalp atışlarına karşı bağışıklık kazanmıyorsunuz, düşünmeden meşgul olmuyorsunuz, çünkü duygusal taahhütler söz konusu olduğunda bazen tarafsızlıktan yoksun kalıyorsunuz.

Para ve Şans
Adım adım, maddi durumunuzu sağduyu ve yöntemle düzeltmeyi başaracaksınız. Her zaman her şeyin çözümü vardır! Siz formda olduğunuz ve zihniniz fikirlerle iç içe geçtiği sürece, kontrolü yeniden ele geçirebileceksiniz. Kendisini hazırlaması gerekse bile, başarı sizi bekliyor. Bu aşamadasınız. En komik değil ama vazgeçilmez. O zaman sadece tamamlanmış görevin memnuniyetini elde edersiniz.

Sağlık
Gökyüzü size olağanüstü bir parlaklık garanti eder ve sizi sahnenin önüne koymalıdır. İyi bir izlenim bırakmak için her türlü çabayı gösterdiniz ve önemli olanların dikkatini çekebilme yeteneğinizle büyülenmiş bir kitleyi etkileme araçlarına dokunmuyorsunuz. Gücünü kullanmak için hiçbir eşin yok.