Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Akrabalar, kardeşler veya evin samimi çevresinin arkadaşları arasında uzaklaşan durumlar olsaydı, iyi haber şu ki bu gezegen döngüsü sırasında insanların düzenlemeler ve uzlaşmalar hakkında konuşmaya başlayacağı. Bu harika, çünkü olumlu ya da sağlıklı değil, geçmişten gelen şeyleri ya da durumları sürükleyip durduracakları tek şey pişmanlık duyuyorlar, Aslan.

Zaten yaşanmış olan üzücü evrelerin üstesinden gelmeyi ve kendimizi günümüze yansıtmayı öğrendiğimizde hayatımızı zenginleştiririz. Zaten kapınızın önünde olan bu Haziran, sorunlarınızın verdiği olumlu dönüş karşısında şaşıracaksınız.aslan burcu günlük burç yorumu 1 haziran 2019

Aşk
Bu, eşiniz içindeki durumları tanımlarken daha mantıklı davrandığınız bir çözüm zamanıdır. Bu anlamsız tartışmalardan kaçının, hiçbir şeye yol açmaz. İlişkinizin olumlu yönlerine odaklanın ve bunun ne kadar iyi gittiğini göreceksiniz.

Sağlık
Yaşamın günlük mağduriyetleri ve zorlukları karşısında aldığınız davranış, büyük ölçüde sağlık durumunuzu belirleyecektir. Kontrolünüz dışındaki sorunları küçümsemeye çalışın ve hediyenizin tadını çıkarın.

İş
Şu anki işinizden tamamen memnun olmasanız bile, yeni bir iş pozisyonunda veya pozisyonunda ilerleyeceğinizden tamamen emin olamayacaksınız çünkü duygusal dürtüler altında hareket ediyor olabilirsiniz ve en iyi kararları veremezsiniz.

Para ve Şans
Bu Cumartesi ve haftasonu boyunca, ulaşamayacağınız ekonomik meseleler konusunda endişelenmeyin, ön plana çıkma ve sezgiyi birbirine karıştırmayın. İhtiyacın olan para çok yakında ellerine gelecek.

Bugün 1 Haziran 2019’da Aslan Burç Nedir?

Bu Cumartesi aşk enerji seviyesi: orta seviye.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: çıkarlarınızı yeterince genişletmek zorunda olduğunuz eğilim.

Aslan burcundaki bugünün tehlikeli eğilimi: İnsanların söylediklerinden daha az evrimleşmesine dayanarak varsayımlar veya varsayımlar yapın.
Nelerden kaçınmalıyım: sosyal bir toplantıda uygunsuz bir yorum yapın, dokunmadan davranın.

Aslan Aşk Burç’u ve çift yaşamı bugün ne olur 1 Haziran 2019?

Bugün en iyi ilişki: Bu cumartesi Aslan, Koç veya Yay’ın yanı sıra İkizler veya Kova. Yengeç ile su bile olsa iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: Oğlak’la olma eğilimindedir.
Mevcut uyumluluğunuz: yangın belirtileri, Koç, Aslan ve Yay.
Eğer bekarsanız: yapmak istedikleriniz ile bitirebileceğiniz şeyler arasındaki çelişkiler ve sevginin yaşamınızdaki tercihli yeri işgal edeceği bu eyleme karar verirsiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.