Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Venüs bu pazarda retrograd oluyor, bu yüzden incitici sözlere dikkat edin ve gün içinde partnerinizle olan ilişkinizde ironiyi kullanmaya gitmeyin. Duygusal bir bozulmaya neden olabilir ve çok fazla çaba sarf ettiğiniz aşk ilişkisini tehlikeye atabilirsiniz, Leo. Henüz bir işiniz yoksa, git ve bulursun. Eğer işinizde daha iyi bir şey bekliyorsanız, anladınız. Bu olumsuz duyguyu silkeleyin ve içinizde sahip olduğunuz en iyi işe yaramaya çalışın.

Aşk
Mevcut ilişkinizden taviz verebilecek bu dürtüleri kendinize saklayın ve daha önce eylemlerinizin sonucunu ölçmeden sözlerinizi açığa çıkarmayın. Seni asılsız olandan çok şüphe ile çok fazla seven birisine zarar verme.aslan burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Bekar, endişelenme: Yıldızlar seni hayal kırıklığına uğratmayacak: aşk hayatında yeni bir şey olacak. İyi bir şekilde tanışabildiğiniz büyük bir A’yla bile aşk. Ve eğer biraz uğraşıyorsan, düğün yakında olacak! Bir çift olarak hayatında, birlikte projeleri çoğaltmak için düzenleyeceksiniz. Ve sonra, bazılarınız için, bir çocuğun doğumu en güzel projelerin gerçekleştirilmesini işaretleyecektir.

Sağlık
Bu günlerde sizi endişelendiren sağlık durumlarının üstesinden gelebilirsiniz, örneğin ani hareketlerle ilgili bazı ağrılar gibi. Eğer bir sporcu iseniz, talimatları sadakatle takip edin ve hiçbir şeyi aşmayın.

Venüs’ün fiziksel görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmek için elverişli etkisinin tadını çıkarın. Bunu başarmanın en iyi yolu, sizin için, gayretle yüzme alıştırması yapmak olacaktır. Bu spor çok tatlı, gerginliklerini, psikolojik düğümlerini yatıştırıp gevşetecek. Ayrıca, karnınızı güzelleştirmek, düz ve güzel hale getirmek, bacaklarınızı daraltmak, kısacası güzel bir siluet vermek için harika bir yol olacaktır.

İş
Eğer teklif ederseniz, bu sizin iş ilhamınız ve somut işleriniz olacaktır. Pazar günü yaptığınız bir analizde, seçeneklerinizi gözden geçirin ve önümüzdeki Pazartesi günü çalışmaya başlayacak önlemleri alın. İstihdamınızla ilgili iyi haberler var.

Günün astral ortamı, genel olarak cevaplar, sınavlara kabul veya terfi ile ilgili olan her şey için bir şans unsuru olabilir. Özellikle çok uluslu, ithalat-ihracat konusunda uzmanlaşmış bir firmada veya uluslararası kuruluşlarda çalışanları memnun edecektir.

Para ve Şans
Geçtiğimiz aylarda düşündüğünüz bir iş şimdi çok olumlu ve ekonominizi ilerletmek ve mali durumunuzu iyileştirmek için gerekli parayı size verebilecek kapasitededir.

Şu anda para sektörünü etkileyen dört gezegen, özellikle hızlı bir şekilde tepki vermenize ve karlı riskler almanıza yardımcı olarak büyük bir destek sağlamalıdır. Sulu finansal işlemler yapabileceksiniz.

Aile
Aile tartışmalarınızda her zaman son sözü söylemeyiniz. Eğer hala haklı olmak istiyorsanız, diyalog daha da zorlaşacak ve sonunda engellenecektir. Bu sadece sizin irtibatınızı sevdiklerinizle restore edilebilir.

Sosyal hayat
Birkaç gezegen, sosyalliğinizi ve estetik anlayışınızı vurgulayacaktır. İlginç ve ilginç toplantılar yapabilecek ve bazı sanatsal veya yaratıcı yetenekler geliştirebileceksiniz.