Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Aşk
Şarkılar için tarihleme çok sayılacak, flörtler ve maceralar başarısız olmayacak. Bu jakuzi belki de arzularınızın bir kısmını doldurabilir, çünkü acı veren bir yalnızlık duygusu yaşıyorsunuz.

Ancak, bu oyuna kapılmayın, çünkü amacınız daima istikrarlı bir birliktelik sağlamaktır. Evlilik istikrarı buluşma noktasında olacak. Büyük eş fırtınaları sizi kurtaracak ve çiftiniz sevdikleriniz tarafından bir örnek olarak gösterilecek.aslan burcu günlük burç yorumu 10 şubat 2018

Para
İlginç bir gayrimenkul anlaşması bugün gelmelidir. Hayallerinize layık bir ev arıyorsanız yakında işe almayı düşünebilirsiniz. Bu fırsatı burnunun altına sokma.

Sağlık
Sağlığın sandığından daha iyi. Dağları kaldırmana yardım eden bir direnişle karşılaşırsın – zorunluluk duyduğun zaman! Bu, hep takdir etmediğiniz büyük bir ayrıcalık. Herkese izin verildiğine inanıyorsanız, yalnızca göz kamaştırıcı bir biçimde olmanız gerektiğinde kötü bir sürpriz yaşayabilirsiniz.

İş
Hedeflerinize ulaşmanız için halen aşılması gereken bir çok engeli var, ancak kazanın kesinliği ile başa çıkabilirsiniz. Ancak, rakiplerinizin eyleminize müdahale etmeye çalışmadığından korkun.

Aile
İşaretin yerlileri ile ebeveynleri arasındaki ilişkiler bazen biraz gergin olacaktır. Küçük çocuklarda bunun nedeni, bağımsızlık fazlalığının ve bazı ebeveyn otoritesinin reddi türünden olabilir.

Genç erişkinlerde, kavram veya bakış açısı farklılıklarından konuşmak gerekecektir.

Sosyal hayat
Hayır, raydan çıkarmayacaksın. Fakat Merkür dürtüsü altında, mevcut dünyayı dayanılmaz bulacaksınız.

Meydan okumaya doğru gittikçe daha fazla eğileceksiniz; Marjinallikten hoşlanıyorsun; kurulan değerler sadece pettiness, pettiness ve ikiyüzlülük bulacaksınız. Emin olabilirsiniz ! Geçmek kötü bir an olacak; yakında uzlaşmak için iyi eski anlayışınızı bulacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.