Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Şikayet etmek için hiçbir nedeniniz olmayacaktır: eşiniz veya partneriniz sizin için çok dikkatli olacaktır ve size sarılıp ve hassasiyet verecektir. Bütün bu ilgileri bile biraz şüpheli bulabilirsin! Tek, senin için, bu kez iş sevgiden önce geçer. Zamanınızı duygusal komplikasyonlar içinde harcamak istemeyeceksiniz ve arzu sizi aldığında, anında tatmin edici davranışlar ve öyküler içermeyeceksiniz.

Para ve Şanslar
Finansal açıdan, artan sorumluluk duygunuz ve analitik zihniniz sayesinde kredinizi yeniden değerleyebileceksiniz. Sözleşmeler ve dernekler dikkat edin; İçerebilecekleri tehlikelerin önüne geçmek için bunları dikkatli bir şekilde incelemek gerekecektir.aslan burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Satürn, oldukça sade bir yıldız, kariyer sektörünü yönetecek. Yani, atmosfer ciddi olacak ve çok fazla işin olacak. Ama her şey iyi olacak. Tüm işaret çalışanları, faaliyetlerinden büyük memnuniyet duyacaktır.

Sağlık
Ton eksikliğinden korkma! Mars ve Merkür’ün temanızın sağlık sektörlerini paylaşmasıyla birlikte, sadece yerinde kalmayacaksınız, aynı zamanda zorba zamanlarında bile hissedeceksiniz. Bu sinirlilik boşluğunu boşaltmak için, sporun tüm aşamaları, giderek oraya gitmek ve çok şiddetli ya da ani hareketlerden kaçınmak için gösteriliyor.

Aile
Çoğunuz için iyi bir aile ortamı. Güneşin etkisinde bulunduğunuz etkiden dolayı, sevdiklerinizin keyif alacağı bulaşıcı bir dinamizm sergileyeceksiniz. Bununla birlikte, Plüton’un etkisiyle, ailede birkaç nadir doğal beklenmedik tansiyona, çocuklarına veya ebeveynlerine olan değerinde dikkatli olun.

Sosyal Yaşam
Bu yönüyle Satürn, çoğunlukla arkadaşlarınızdan hedef alınabilecek eleştirilere veya anlaşmazlıklara odaklanacaktır. Aynı zamanda size bir hediye vermeyecek bir muhatapla da baş edebileceksiniz, fakat sonunda, kendiniz için en iyisini vermenize, tüm entelektüel kaynaklarınıza, yeni inançlarınıza ve belirli bir yoldan söz etmeye zorlayacaksınız. senin basiretine.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.