Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Bu Salı endişeli bir tonda. Birçok şey yapmak istiyorsanız, her biri para ister: tatiller, geziler, satın almalar. Ayaklarınızı yere bırakın, organize olun, ekonominizi inceleyin, zevk almaktan borçlanmayın ve önceliklerinizi sıraya koyun. Bu şekilde hedeflerinize ulaşacaksınız.

Bu, istikrarsızlık ve geçmiş sorunların tarihte kalmış olduğu mutlu günlerden biridir.aslan burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

Uzlaşma döngüsündesiniz ve onu kullanırsanız, aşk hayatınızdan daha fazla memnun kalacaksınız. Hoşunuza giden iyi eğilimle, sağlığınızla ilgili hassas bir kararla yüzleşebileceksiniz.

Aşk
Kişiliğiniz, soğuk olan bir şeyi çözmeye ve yine gizliliğinize sıcak ve sıcak dokunmanıza yardımcı olan olumlu dokunuşla sarılır. Bu senin hafta sonu, yanından geçmesine izin verme.

Sağlık
Bir soğuk algınlığı, grip veya benzer bir duruma yol açabilecek öngörülemeyen bir sağlık durumunu ne kadar çabuk terk ettiğinize hayran kalacaksınız.

Vücudunuz tedavilere etkili bir şekilde tepki gösterecek ve zihinsel tutumunuz iyileşmenizi sağlayacak belirleyici faktör olacaktır.

İş
Bir Salı eylemi, belki çok fazla çünkü birden fazla etkinliğe sahip olacaksınız ve geceyi iş gecikmeleri ile almamak ve bir sonraki haftasonu işgal etmek zorunda kalmadan “pil” lerinizi erken koymanız gerekecek. İdeal, yarın iş gününüzden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için düzgün bir şekilde hazırlanmaktır.

Para ve Şans
Kendinize, bugüne kadar yapmadığınız bir şeyi yapma ihtiyacını hissediyorsunuz ve isteklilik, henüz yanınıza gelmeyen ve bir süre beklediğiniz parayı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bir önsezi izleyin ve sonuçları göreceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.