Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Kimerik bir aşk hayali peşinde koşmayı bırak. Kalbinizi evcilleştirin ve karakterinizi düzeltin. Bu, Venüs’ün temanızda iyi bir pozisyonda bulunduğunu, bugün harika bir varlık ile tanışmanızın imkansız olmayacağını söyledi. Tüm varlıkları yanınıza koyarak fırsatı yakalayın! Yıldızlar, ister çift olarak ister tek başınıza olsun, sevginizi destekleyecektir.

Para ve Şanslar
Bazı aile işlerini düzene sokmanız gerekmedikçe küçük bir mali krizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Her halükarda, sağduyu ve mizahı kullanın, ve iyi yapacaksınız.aslan burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Astral atmosferde tonik, sağlık açısından raporlanacak bir şey yok. İyi fiziksel dengesini korumak için kullanın. Limitlerine saygı göster, iyi moral yetiştir ve zaman zaman biraz temiz hava al. Aniden tuhaf, karamsarlığa maruz kalırsanız, bu trendi nihai enerji ile hemen savaşın. Her şeyden önce, önemli bir kaçış olan kemanınızı ihmal etmeyin.

İş
Eğer işiniz sizi üzüyorsa ve size tam olarak uymuyorsa, kendinizi farklı bir şekilde yönlendirmeyi düşünün çünkü günler uygun olacaktır. Çoğalır ve yeni arkadaşlar edinir; size çok yardımcı olacaktır.

Aile
Çocuklarınıza çok yakın hissedeceksiniz. Aile içi tartışmalar canlı ve canlı olacaktır. Ancak, bu sıcak akım günün sonuna doğru rahatsız olabilir çünkü Neptün müdahale edecek: aniden herkes kavga edecek ve eleştiri övgüden çok daha fazla olacaktır. Samimi anlayışını geri yüklemeye çalışın.

Sosyal Yaşam
Jüpiter tarafından da destekleniyor, insanların şirketini seveceksiniz. Her yerde rahat hissedeceksin. Birçok kıskançlık yapacağınız resepsiyonlarda ve toplantılarda parlayacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.