Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Ayın iyi enerjisine sahip olduğunuz bu Pazar günü, fikirlerinizi destekleyen ve şimdi yapmaya karar verdiğiniz bir şeyi söyleyen bir unsurla aktarın. Çok sevdiklerinizle eğlenmenin zamanı geldi. Ekstra enerjiniz ve motivasyonunuz var ve uzun bir süredir olan yaşamınızın, sevginizin ve kaderinizin sahibini hissediyorsunuz ve bunun nedenini açıklamıyorsunuz.

Hem fiziksel hem de zihinsel olan sağlığınız, sorunlara karşı aldığınız tutum ve yaşamınıza özenle yerleştirdiğiniz düzene bağlıdır. En azından düşünceli bir anda, varoluşsal realitenizde kalitatif bir sıçrama yapmak için ne beklediğiniz ve ne hissettiğinizi hissettiğiniz, alacaklı olduğunuz tüm güzel şeyleri size çekecek şekilde.aslan burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Şu an yaşadığınız çevrimler duygusal ilginizi uyandırıyor, Leo. Hayat sana yeni bir şey öğretecek. Arkadaşını düşündüğün ve sevgi dolu bir ilişkiye dönmeyi düşündüğün birinin beklenmedik tutumu yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Hayal kırıklığına uğramayın ve öğrenmek için bir ders olarak alın.

Sağlık
Vücudunuz sinyaller yayar ve onlara çok iyi katılmalısınız. Sağlığınızla ilgili daha fazla endişelenmeniz için sizi uyarırlar. Zamanında tedavi edilirse, herhangi bir fiziksel problem, buna katılırsanız karmaşıklaşmaz veya ana hastalıklara neden olmaz, fakat şarlatanlardan kaçınır.

İş
Çalışmak için yeni bir iş planı koymak için başkalarının işbirliğine ihtiyacınız var. Fikirlerinizi empoze etmeye çalışmayın, aksine tartışmalara ikna edin. Eğer bir ekip olarak çalışıyorsanız başarı elde edersiniz, çünkü karizmanız ve manyetik kişiliğiniz sizi mükemmel bir lider yapar Leo.

Para ve Şans
Kendinizi ekonomik realitenizde gerçekleşecek olan değişikliklere göre ayarlayın, çünkü başlangıçta negatif gözükeceklerdir, ancak, onları analiz edip doğru bakış açısıyla baktığınızda, size zarar vermekten çok uzak olduğunu anlayacaksınız.

Bugünkü 2 Haziran 2019 tarihli Leo Astrolojisi Nedir?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yoğun.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Hareket halindeki kişiliğinizden çıkan, sizi nereye giderseniz gidin öne çıkıp öne çıkaran manyetizma.
Bugün Aslan burcunuzdaki tehlikeli eğilim: kibir veya kibir gibi görünebilecek yanlış anlamaların belli bir kendine yeterliliği tavrı.
Nelerden kaçınmalıyım?: Sağlam ve uzlaşmaz pozisyonlar.

2 Haziran 2019’da Leo’nun Çift Yaşamının Tahminleri nelerdir?

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Koç ve Yay gibi, ayrıca hava elementinin Kova burcunda olduğu gibi, burçta karşıtlığınız gibi bir yangın işareti ise, bu Pazar günü işinize yarayacak.
En gergin ilişki: Gerginlikler Akrep ve Balık gibi su işaretleriyle ve Oğlak burcunda ortaya çıkabilir.
Şu andaki uyumluluğunuz: özellikle Yay burcunda ve ayrıca Kova ve İkizler gibi havayla ateşin diğer unsurlarıyla uyumlu bir tondasınız.
Bekarsanız: ilham aldığınız çekiciliğe bağlı olarak, sizi arayan farklı insanlar tarafından yaklaşılacaksınız ve ellerinizde aniden görünen kişiyle uzlaşmamanız ve anın duyguları nedeniyle hayatınızı zorlaştırmanız iyi bir seçim olacaktır.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.