Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
Satürn’ün çiftlerde yaşayan yerlilere tavsiyesi: Bir şeyleri saklama ya da evlilikler arası sorumluluklardan kaçma eğilimine karşı tepki verir. Diyaloğa katılarak kategorik bir reddinin, şeylerin her zaman bir şekilde işe yaratacağı yanılsamasını korumaktan daha iyi bir şeydir. Bekar, çok büyük bir ezmeye kapılabilirsin. Ama hiç saman ateşi olmayacaktır. Yakında, bu kişi olmadan yapamayacaksınız.

Para
Plüton bu yönüyle çoğunuz için finansal olarak müreffeh bir gün vaat ediyor. Ama dikkatli olun, hepsi aynı: Ay, zaman zaman mantıksız arzuları veya yatırım fikirlerini ve güvensiz yatırımları uçuracak. Yani, Pluto seni korusun bile, tedbirli olmak daha iyidir.aslan burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Hırsınızı uyandıracak olan Pluto’nun katkısı, kendinizi işinize empoze etme niyetine sahip olacaksınız. Neden olmasın ? Başarıya ulaşma şansınız olduğuna ikna olmak iyi bir başarıdır. Ancak dikkatli olun: yolun önünde tamamen temizlenmeyecek ve beklenenden daha kolay olan koşulları hesaba katmanız gerekecektir.

Sağlık
Sindirim sisteminiz şu anda çok iyi çalışıyor. Ama muhtemelen alacağınız doyurucu yemeklerin beklentisiyle, şimdi diyete devam edin: büyük karaciğer krizlerinden kaçınacaksınız.

Aile
Satürn tarafından iyi desteklenmiş, hassas aile sorunları hakkında iyi kararlar verebileceksiniz. Kararınız çok emin olacak ve mükemmel sezginize nasıl hitap edeceğinizi bileceksiniz.

Sosyal hayat
Uranüs Konseyi: Başkalarıyla olan ilişkilerinin, bundan nasıl faydalanacağınızı biliyorsanız, zihninizi ve kalbinizi iyileştirmek için iyi olduğunu biliyoruz: “Demir, ütüyü keskinleştirir, böylece bir adam başka bir adamı keskinleştirir”.