Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Ay’ın bu yönü ile, aşklarınız dünyanın en iyisi olmalı. Günümüzde refah ve uyum gündemde olacak. Her zamankinden daha geniş olacak ve sığınmaktan, ilk fırsatta, gizli bahçenizde, eşiniz veya partnerinizle çok iletişim kuracaksınız. Eğer bekarsanız, özgürlüğün keyfine varacaksınız ve büyüleyici bir macera yaşayacaksınız.

Rahatsız eden konulara geri dönmediğin sürece, hayatın çok fazla dalga olmamalı. Gerçekten de, ilişkinizi uzun süredir istismar eden Satürn, kesinlikle daha az sorunludur, bu da daha iyi bir anlayış iklimine geri dönmenize izin vermelidir. Bekar, biri sizi çeker; ama, şimdilik, oyununuzu ortaya çıkarmadınız, hisleriniz çok daha az. Durum veya zihin durumu hakkında daha fazla bilgi bulmaya çalışın.aslan burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Plüton mutlaka olumsuz olmayacaktır ve hatta size belirli bir parasal şans verebilir. Ama ay asla maddi olarak çok elverişli değildir. Bu nedenle, durumunuz sağlıklı olsa bile, uyanık olmaya ve önemli satın almalara karar vermemek daha iyi olacaktır. Ayrıca riskli yatırımlara yatırım yapmaktan kaçının, iklim çok belirsiz.

Giysilerinizin aksine, finansınızı akıllıca yönetmek pek istekli olmayacak. Çok harcayacaksınız, hatta cesur, hatta riskli yatırımları bile deneyebilirsiniz. Ne yazık ki, bu hiç de seni başaramaz. Yani herşeyi mümkün olan en kısa sürede alacaksın. Özellikle beklediğiniz nakit makbuzlarda gecikmeler olabileceğinden.

Sağlık
Belki de son zamanlarda olduğundan daha az sevinç duyuyorsanız, Merkür’ün desteği sayesinde hala iyi bir fiziksel güce sahip olacaksınız. Ve vücudunuzun doğal savunmasını güçlendirmek için, günümüzden eser elementlerin bir çaresini üstlenin.

Ayın iyi etkilerinden tam olarak yararlanmaya çalışın. Ama rüya değil: biçim, hak ediyor! Kafanızda ve cildinizde, size biraz sıkıntı verir, kas için çaba sarfeder veya ekstra kilolarınızı kaybeder. Ama bunu çok çabuk biliyorsunuz, çaba eğlenceli olacak ve bunu takdir edemeyeceksiniz.

İş
Satürn’ün iyi ofisleri sayesinde, kendinizi işinize tutkuyla adayabileceksiniz. Şikayet etmeden rutin veya tekrarlayan ama gerekli görevleri gerçekleştireceksiniz. Öte yandan, yetkinliğinizi ve spesifik niteliklerinizi vurgulayabilirsiniz. Yeni fikirler, yeni çalışma yolları önerecek ve tüm önerileriniz sıcak karşılanacak.

Her iki ayağını aynı ayakkabıda tutmanın yolu yok! Siz ilerleyeceksiniz ve faaliyetlerinizi çeşitlendirmek isteyeceksiniz. Bu, hassas hareket tarzınız sayesinde verimliliğinizi etkilemeyecektir.

Aile
Hassas bir soruyu kesin olarak çözmek için ailenizin diğer üyelerinin varlığının keyfini çıkarın. Güzel görünümde Neptün’ün desteğiyle başarılı olacaksınız. Daha iyi bir fırsat olmayacak.

Bu astral ortam, evinizde biraz kargaşaya neden olabilir. Bu seni sinirlendirecek bir an olmayacak çünkü cımbızlarla birlikte olmayacaksın! Çocuklarınız kaprisli ise veya aileniz size ahlaki dersler vermeyi düşünüyorsa, havada çatışma olacaktır.

Sosyal Yaşam
Özel hayatında burnunu sokabilecek çok akıllı. Indiscreet’den güvenli olmak için yüksek koruyucu bariyerler kuracaksınız.

İzolasyonda daha uzun hareket edemeyeceğinizi anlayacaksınız; içgüdüsel bencillik, özgeciliğe ve kendi kendine yardım ruhuna yol açacaktır. Başkalarının sorunlarına daha sosyal, anlayışlı ve dikkatli olacaksınız. Sonuç olarak, kişiliğiniz daha radikal olacak; güçlü ilgi ve sempati olacaktır.