Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Mayıs 2019

Çevrenizdeki herşeyi azarlamaktan ve abartmaktan hoşlanan insanlar var Aslan. Bu anlarda dönüşüm hissi veren bir dürtü alacaksınız ve istikrarlı bir eşiniz varsa, geçmişi unutun ve tüm yoğunluğunuzla hediyenin tadını çıkarın.

En iyi şey, kendiniz tarafından sarılmanıza izin vermediğiniz ve geçiş yaptığınız şekilde devam etmenize izin vermemenizdir. İyi haberler sizi paraya sokar.aslan burcu günlük burç yorumu 26 mayıs 2019

Aşk
Duygusal gerçekliğiniz içinde yoğun ve dolu bir döngünün ortasındasınız. Geçmişinizdeki bir yanılsama hayatınızdaki yeniden yüzeye çıkıyor ve kendinizi tekrar unutmuş veya arka plana düşmüş olduğunuz bir sevgiyle karşı karşıya buluyorsunuz.

Sağlık
İsteğiniz her şeyi yapabilir. Sizin için imkansız bir şey yok ve sırayla sağlığınız için olumlu olan farklı bir şeye başlamak istiyorsanız, bu sizin için büyük kararların günü. Geçici bir gecikmeyle teşvik edilmeyin, kararlılıkla planlarınızı izleyin.

İş
Bir iş düzenlemesi duyduğunuzda kolay nefes alacaksınız. Bekleyen bir durum çözülür ve işinizde yasal bir davadan çıkarsınız. Yanlış anlamalar açıklığa kavuşturulur ve bugünden itibaren istikrar vaat eden tatmin edici bir dürüstlük ve işbirliği ortamının tadını çıkarırsınız.

Para ve Şans
Eğer bir şans oyununa katılmaktan ilham alıyorsanız, para almanız çok olasıdır çünkü auranızda bir şans dalgası vardır ve para bu kanallardan size gelebilir. Bir önsezi veya dürtüyü takip edin, çünkü bu hafta sonu Leo, rüyalarınız ve sezgilerinizdeki tabelanız çok doğru.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.