Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Çevrenizde alım ve paranın artmasını destekleyen iyi gezegensel hareketler vardır, ama sabırlı olmalısınız, böylece başkalarına yük olmaksızın zamansızlık hissettirin.

Sözün şu anda en iyisi. Bir şey dilediğiniz gibi gitmediyse de, bugün yeni bir dostluk, iş ya da aşk hayatı ilişkisi başlatan ilham ve mutlu hissediyorsunuz. Eğer duygusal bir problem yaşarsanız, ihtilaflar geride kalır ve siz kendinizi bir sonraki Mayıs ayında tamamen kristalize edecek yeni olasılıklara açarsınız.aslan burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Sevgi, başkalarının fikirleri tarafından taşınmazsanız ve kalbinizi çok vaat eden bir ilişkiye koyarsanız gerçek olur. Bir zamanlar sevginin çiçeklerini vermek için döndükleri ve Nisan ayının son günlerinde kendinizi yeni duygusal senaryolara atmaktan ilham alırsınız.

Sağlık
Tıp hakkında hiçbir şey bilmeyen doğaçlamacıların göstergelerinden etkilenmeyin ve şu anda sizin gerçekliğinize yabancı olan garip uyuşturucular ve zehirli maddeler ile sağlığınızı tehlikeye atabilir.

İş
Hatalar düzeltildi. Hata yapmada sorun yoktur, zorluk kendi hatalarını tanımaması ve hata konusunda ısrar etmesidir. Devam et ve bildiğin şeyleri becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacak.

Para ve Şanslar
Leo burcunuzda ortaya çıkan gezegensel olaylar, şimdi hayatınızda ortaya çıkan ekonomik değişimlere daha olumlu ve doğrudan bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olacaktır. Para yakında ulaşacak ve konularınızı hızlı bir şekilde sıraya sokarak bu geri kalmış borcu çözeceksiniz.