Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Temmuz 2019

Yıldız iklim
Programınızda program değişiklikleri gibi masraflara neden olan bir dizi mutlu sürpriziniz olabilir.

Aşk Ortam
Sizi titreten ve bir sonraki adıma geçme dürtüsünü hissettiren kişiye güveniyorsunuz. Yeni bir ilişki, tutkuyla size ilham veriyor ve bu koşullarda, karmaşıklık harika. Herhangi bir soru sormadan her anın tadını çıkarın. Günden güne yaşamak, romantik anlarınızdan keyif almanın en iyi yoludur.

Sen bir ilişki içinde
Leo’daki Güneş ve Mars, ilişkinizin geleceğine güven veriyor. Daha fazla güvenle, nakit konularında beklemede kalan projeleri devralmak isteyebilirsiniz. Gelecekte özerklik ve güven çiftiniz için iyidir. İklim, en olağan anlarda baştan çıkarmanın geri gelmesini sağlar.

Tek
Birçok davetten etkilenen duygusal yaşamınızı yansıtabilirsiniz. Kontrolünüz dışındaki gerilimler sevginizde ortaya çıkabilir ve durumunuzun gelişimini zorlaştırabilir. Aşk rekabeti ortaya çıkabilir ve kafa karıştırıcı olabilir. Gün geleceğin stoklarını almak için bir fırsat.

yaramaz avukatın
Müzik, erotik tütsü ve duyularınızı uyandıracak tatlı sözler. Saten çarşaflar, romantik bir atmosfer, size uygun olan bu.

çalışma
İlginç bir proje katılmak ister ve fikirleriniz meslektaş olarak hiyerarşi tarafından takdir edilir. Hırsınızı tam olarak açığa vurmayın, çünkü kıskançlığı çekebilirsiniz. Kariyerinin dileği konusunda sağduyulu olmayı unutma.

mali
Yıldızlar sizi yüksek maliyetlere maruz bırakır ve ihtişam deliliğine sahip olabilirsiniz. Alışverişe çıkarsanız, sizi eğiten ve günaha karşı objektif kalmanıza yardımcı olmayan arkadaşlarınızı harcamaktan etkilenmiş olabilirsiniz.

dirilik
Hafif yiyin ve fiziksel aktiviteye devam etmeye çalışın. Aşırı fiziksel olarak sizi yormak mümkün olmuştur.

aile
Sevdiğin birine yardım etmek, aileni bağlarını derinleştirmek ve kendi beklenmedik gizlilikler için zamanın kendi patlaması.

arkadaşlar
Arkadaşlarınızla olan takaslarınız yoğun bir şekilde yükleniyor ve kayıtsız kimseyi bırakmıyorsunuz. Ayrıntılar için, ateşli bir argüman uyandırabilir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.