Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Şimdi, dolunay efendisinin altında bir ateş elementinin işareti altındasınız, sizinki gibi, eğer kendi parçanıza koyarsanız, geçmişin kavgalarını ve yanlış anlamaları üstesinden gelebilirsiniz. ilişkiyi ileri taşı.

Sevginin gerçekleşmesi aşamasıdır ve bu dönemde aradığınız kişiyi bulamadıysanız, bileceksiniz. İş alanındaki bilgili ve başarılı insanlarla ortaklık yapmak, iyi kararlar almanıza izin verecektir. Paranızı yatırım yaparken acele etmeyin, çünkü bugün ne yapacağınızı çok iyi düşünmeniz gerekir.aslan burcu günlük burç yorumu 30 mayıs 2019

Aşk
Duygusal dengesizlik durumunun ortasındaysanız ve sevgili kişiden uzaksanız, çözümün gelmesini beklerken oturmayın. Karar ver, ara, önce konuş. Şimdi, dolunayın enerjisi ve Merkür’ün hava elementine doğrudan geçişi ile ateşli olduğun için çok uyumlu, iyi bir astral anın içindesin.

Sağlık
Eğer hipertansiyonunuz varsa ve baş ağrılarıyla ilişkili burundan kan gibi kulaklar gibi çınlayan rahatsızlıklar yaşarsanız, onları kaçırmayın ve tansiyonunuzu alabilecekleri bir yere gidin.

İş
Zorlu bir görevi, herkesin beklediğinden daha kısa sürede gerçekleştireceksiniz. Çalışma hayatınızda sürprizler var ve bugün çalışmadığınız halde, yakında kapasitenizi işgal edeceğiniz pozisyonda gösterme fırsatı sunulacak.

Para ve Şans
Bir sonraki seyahatinizde bir servet dokunuşu alacaksınız. Gelirinizi alma biçiminizi çeşitlendirmek ve ekonominizi genişletmek için yeni fırsatlar ortaya çıkıyor, ancak sıkışıp kalmamalı ve her şeyi keşfetmemelisiniz. İş dünyasında cesur olmaktan korkmayın.

Bugün 29 Mayıs 2019’da Aslan Astrolojisi Nedir?

Bu Perşembe Seviyesi enerji seviyesi: orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: dolunayın hareketi ile genişleyen bir güvenlik ve kendine güven duygusu.
Perşembe günkü Leo burcundaki tehlikeli eğilim: şakayı alay konusu ile karıştırın ve yanlış yorumlar yapın.
Nelerden kaçınmalıyım: son dakikada yönünü değiştir ve iyi hazırlanamayan ya da meditasyon yapmayanı yap.

29 Mayıs 2019’da Aslan’nun Çift Yaşamı Tahminleri nelerdir?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz Terazi ve İkizler ise, bu Perşembe günü işler sizin için çok iyi gidecek. Koç ve Leo burcunuzla iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: birçok gerginlik takdir edilmez, ancak Akrep yerlileri ile tartışmaktan kaçının.
Mevcut uyumluluğunuz: Kanser ile iyi bir enerji olmasına rağmen, hava ve ateş ile daha iyi.
Eğer bekarsanız: istikrarlı bir ilişki arıyorsanız, bu ay effluvium bugün sizi doğru yola sokacaktır.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.