Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Rastgele para kazanmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir psişik aura sahipsiniz. O hunileri takip edin ve herhangi bir aksaklıktan vazgeçmeyin.

Aşk ilişkilerinde, analitik kapasitenizin olumsuz duygularla bir şekilde bulanıklaştığından, son zamanlarda yanlış yorumladığınız durumları tartışmak ve açıklığa kavuşturmak için bir eğilim vardır.aslan burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Dürtüsel tepkilere dayanarak hareket etmeyin çünkü bu, eşiniz ve arkadaşlarınızla ilgili zorluklara neden olur. En iyisi? Dinle, kendini kontrol et ve sonra ne yapacağına karar ver, ama kafa daha az ısındı.

Aşk
Aşırı ve hipersensitivitelere karşı korunma. İşaretiniz sezgiseldir, ama eğer kıskançlıktan uzaklaşmanıza izin verirseniz, bu olumsuz duygular sizi doğru bir şekilde akıl yürütmekten ve ilişkinize zarar vermekten alıkoyacaktır.

Görünüşe göre kendinize rehberlik ederek yanlış adımlar atmayın veya suçlamalarda bulunmayın.

Sağlık
İç huzursuzluk organik problemlere dönüşür. Sağlık hakkında iyi hissetmek için endişelerinizi ve endişelerinizi çözerek başlamalısınız.

Zihninize sipariş verdiğinizde, vücudunuz tedavilere çok iyi cevap verecektir.

İş
İş arkadaşınızla bir hoş olmayan karşılaşmanın sizi kutunun dışına çıkarmasına izin vermeyin.

Bu saldırgan dürtülere yer vermeyin çünkü zarar gören tek kişi sizsiniz. Eğitiminizi ve huzurunuzu koruyun, böylece sağlığınıza zarar vermeyecek veya iş itibarınızı sorgulamayacaksınız.

Para ve Şanslar
Pahalı bir hediye almak üzeresiniz. Sezgileriniz keskin bir şekilde keskinleşiyor ve hayalini kurduğun bir iş ile ilgili uyaran haberleri almanız ve bir gerçekliğe dönüşmeniz çok olasıdır. Şans tercih edilir. İlhamlarınızı takip edin.