Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mayıs 2019

Kendinizi başarılı bir şekilde çıkarmak için tüm bilginizi, deneyiminizi ve aklınızın varlığını gerektiren bir durumun ortasında bulacaksınız. Şu anda duygusal ortamınız değişiyor ve kabul edilemez görünen bir şey olumlu bir şekilde gerçekleşiyor.

Bir şey planladığınız gibi gitmezse endişelenmeyin, çünkü şimdi beklediğiniz şey dostane bir şekilde çözülecektir. Haziran ayının başlamak üzere olan önümüzdeki günlerinde, kaybettiğinizi düşündüğünüz bir şeyi kurtarmak için en çok ihtiyaç duyduğunuz, ahenkli ve dengeli bir dalgada titreyeceksiniz.aslan burcu günlük burç yorumu 31 mayıs 2019

Aşk
Son zamanlarda sizi endişelendiren duygusal sorular üstesinden gelinir ve bu anlardan itibaren duygusal kaderinizin kontrolünü ve dizginlerini kurtarırsınız. Aşk hayatınızı engelleyen ve sizi mutlu etmekten alıkoyan ne düşündüğünüzü söylerken rahatlamış hissedeceksiniz, Aslan.

Sağlık
Akciğerlerini saf oksijenle doldur. Tamamen nefes alabileceğiniz ve aerobik egzersiz yapabileceğiniz kirlenmemiş bir yere gitmeye çalışın. Mümkünse, bisiklete binin ya da spor salonuna girin, kısacası, hareketsizlik veya hareketsiz davranışları telafi etmenize yardımcı olacak bir tür aktivite.

İş
Sizin için işsizseniz, bir iş döngüsü ve fırsatlar başlar, ancak en iyi şekilde yararlanabilmeniz için ev yaşamınızda, yaşam tarzınızda ayarlamalar ve düzenlemeler yapmanız ve birçok kişiye düzen getirmeniz gerektiğine dikkat etmeniz gerekir. Bu sondan sorunlar. büyük olasılıkla haftanın hepsinde haziran ayında başlayacak.

Para ve Şans
Daha fazla beklemeyin ve Aslan işaretinizi belirleyen güvenle, paranızla bağımsız hareket etmeye başlayın. Bir fikir ancak işe başladığında iyidir ve daha iyi koşullar olana kadar beklememelisiniz, çünkü tutumunuz, çalışmanız ve çalışmanızla onları yaratacaksınız ve çok daha fazla para kazanacaksınız.

Bugün 30 Mayıs 2019’da Aslan Burç Nedir?

Bu Cuma Seviye enerji seviyesi: orta ila yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: şu anda sizi çevreleyen kişisel gelişim arzusu.

Aslan burcunuzdaki tehlikeli eğilim bugün: Sizden faydalanmanız için egonuzu öven manipülatörlerden etkilenmenize izin verme eğilimi.
Nelerden Kaçınmalıyım?: Diyetimde hata yaparak ve aktivite eksikliğiyle diyetimi ihmal etmek.

Aslan Aşk burçları ve çift hayatın anlamı Bugün 30 Mayıs 2019?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz hava elemanındaysa, bu Cuma günü işler sizin için çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: Başak, Oğlak ve Boğa ile yüzleşmekten kaçının.

Mevcut uyumluluğunuz: Hava ve ateşle daha iyi olsa da, Yengeç ve Balık ile su olsa bile iyi bir enerji var.
Eğer bekarsanız: bir süre dönmüş, ancak henüz karar vermemiş olan kişiyi daha iyi anlayacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.