Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Bekar, aşkın bir hastalık ile karşılaştırılabileceğini anlayacaksınız. Ve bu hastalık, onu yakaladığın izlenimine sahip olacaksın. Jüpiter’in iyi himayesi altında, sevginizi vermek ve kendinizi yaşamak için tereddüt etmekten çekinmeyin. Korkma: bugün kararlaştırılan ya da sözleşmeli olan evlilik size çok iyi gelir. Çiftlerde yaşayan yerliler için programda keyif ve mutluluk olacak. Evli yaşantınızda uyum için büyük bir ihtiyaç duyacağınız için, rahat ve şehvetli bir atmosferi bir anda örmeyi ayarlayacaksınız.

Para ve Şanslar
Eğer hala Lotto kazanmayı hayal ediyorsanız, işinizin size getirdiği şeyden memnun olmanız gerekir. Şikayet etmeyin: eğer yıldızlar size olağanüstü bir şans vaat etmiyorsa, sizi herhangi bir felaketle tehdit etmiyorlar. Yani, mevcut alışveriş arzularınızı yerine getirmeden önce banka hesabınızın durumunu kontrol etseniz bile, gülümsemeye devam edin, sizden daha az olan herkesi düşünün.aslan burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Uranüs ile cebinizde, canlılık iyi olacak ve iyileşme fakülteleri mükemmel olacak. Şimdi sağlığınız için endişelenmeyeceksiniz. Sağlıklı yaşamak. Eğer güneşe giderseniz, cildinizi dikkatlice koruyun, ki bu da şu anda özellikle karantinayı geçtiyseniz, kuruma eğilimi gösteriyor.

İş
İş arkadaşlarınızı ve işbirlikçilerine, en iyi bildiğini düşündüğünüz kişilere bile güvenmeyin. Güveninizi kötüye kullanabilir ve sizi utanç verici bir duruma sokabilirler. Daha kişiliksiz ve müstakil olmaya çalışın.

Aile Hayatı
Ailede çok olumlu beklentiler. Neptün ve Uranüs son derece olumlu konfigürasyonlar oluşturacak. Bu nedenle, aile hayatınızın prensipte bu kez belirgin bir iyileşme ile işaretlenmesi gerekir. Çocuklarınızla ilişkileriniz ile yaşamak kolay olacak ve çoğunuz aile üyeleriyle yeniden bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Sosyal Yaşam
Fikirleriniz herkesi memnun etmeyecek. Çevrenizdeki yarışmayı nasıl ekiyorsunuz? İnatçı olmamanız ve son maliyetin her ne pahasına olursa olsun denememesi önemli değil.