Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Üçüncü dekanın yerlileri için ekstra bir bonus ile herkes için iyi bir başarı. Venüs sevginize, mutluluğunuza, duygusal tatmininize ve sürdürülebilir bağlılık projelerinize bakacaktır. Havada kesinlikle evlilik olacak ve doğumlar da olacak! Pek çoğu, bu günlerde hayatlarını neşeyle ve şevkle inşa edecek gençlerin işareti.

Para
Bu açıdan Mart, muhasebe bilgilerinizi güncellemenizi isteyecektir. Tavsiyesini yerine getirmeniz tavsiye edilir, çünkü eğer kendiliğinden yapmazsanız, sonunda sizi emir verecek olan bankacınızdır. Yönetim kesinlikle tutkulu olduğunuz bir şey değil, ama bu yönde küçük bir çaba yararlı olacaktır. Harcamalarınızı azaltamayabilirsiniz, ancak nerede bulunduğunuzu bilmek sizi bir sorundan kurtarır.aslan burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Uranüs ve Mars ile, iki tonluk gezegen, temanızın sağlık sektörlerini etkileyerek, kesinlikle enerji eksikliği olmaz. Ancak neden olabileceği ekstra sinirlilikten sakının. Dikkat, küçük kaza riskine de, bu gezegenler söz konusu olduğunda her zaman mümkündür. Çok karmaşık olan DIY işlerinden kaçının ve sürüş sırasında dikkatli olun.

İş
Bu yönüyle Jüpiter, iş hızınızı hızlandırmak için sizi zorlayacaktır. Başarılı olmak ve hiyerarşinin zirvesine ulaşmak için aceleniz olacak. Mükemmel! Bu şekilde devam edin.

Aile
Sevgili küçük çocuklarınızı azarlamak için, dayanılmaz olsalar bile, gücünüzün ötesine geçeceksiniz. Ancak, sağlam olmanız gerekecektir, aksi halde durum hızla kontrol edilemez hale gelir.

Sosyal hayat
Hayatta “profesyoneller” olarak adlandırılabilecek talihsiz insanlar var. Onların kaçınılmaz jeremiadlarına dikkatlice dinleyerek ya da ölümcül tezlerini destekleyerek onlara en büyük zevkini yaparsınız. Onların gerçek ya da hayal edilmiş hastalıklarını rahatlatmayı düşünmek için fazla “ayrımcılık” yapmayın. Çünkü “inkar edilemez olmak isteyen birini rahatlatmayı üstlenmek, ona kalan tek teselliyi tartışmaktır”.